Lista ocen Ssangyong Musso (7) - Ergonomia

~ofiks@upcpoczta.pl
Standard 2.9 TD 120KM 88kW
Dużo miejsca w środku przyciski i przełączniki w zasięgu ręki, rewelacją dla mnie są trzy tylne podłokietniki oraz niezależna regulacja pionowa każdej części oparcia tylnej kanapy. Fotel kierowcy regulowany w bardzo wielu płaszczyznach łącznie z podparciem lędźwiowym. (Auto wyposażone w skórzaną tapicerkę i to z dobrego materiału, z tyłu zagłówki typu dromader). W moim modelu uciążliwe jest rozkładanie tylnej kanapy
~Irena1809
Standard 2.9 TD 120KM 88kW
nie mogę dać mu 4 bo trochę mało ktoś się postarał projektując te auto, mi jednak nie są pewne gadżety potrzebne i to co oferuje ta marka wystarcza mi w zupełnosci
~MUSSOMAN
Standard 2.9 TD 120KM 88kW
nic specjalnego bardzo ciężko znaleźdź cokolwiem ale to kwestia przyzwyczajenia (jestem przyzwyczajony do Merca a to za cholwe nie przypomina Deski rozdzielczej mecha)
~Maciek
Ssangyong Musso II
Grand 2.2 Diesel 181KM 133kW
Wszystko na swoim miejscu, jedynie czasami kręcąc kierownicą na mydelko potrafę zahaczyć przełącznik menu na kierownicy, ale to żaden problem
~Krnąbrny rajdowiec
Standard 2.9 D 95KM 70kW
Nic skomplikowanego w aucie nie ma, i wszystko jest tam gdzie być powinno, ale brakuje praktycznego podejścia twórców. Wkurza strasznie jakość wnętrza.
~czarek
Standard 2.9 D 95KM 70kW
Jak na swoje lata to optycznie buda wyglada na dosc nowoczesna nie jest tak kanciasta i kwadratowa jak modele innych terenowek z tych lat
~Dorthall
Standard 3.2 i 24V 220KM 162kW