Lista ocen Ssangyong Musso (15) - Skrzynia biegów

~MUSSOMAN
Standard 2.9 TD 120KM 88kW
skrzynia biegów jest fatalna za za któtka 1 i 2 jazda sie zaczyna dopiero na 3 i 4 a piątka tak nie precyzyjnie wchodzi ze wole jechać wolniej niż ją wrzucać;-/ lepiej by było gdyby włożyli skzynie od M-B busa i dali reduktor za skrzynią mocowany na oddzielnej flanszy, a nie w korpusie (beznadzieja) przełożenia jak w ciągniku siodłowym -(minus)
~Maciek
Ssangyong Musso II
Grand 2.2 Diesel 181KM 133kW
Jak to Aisin. Jeżeli ruszysz z gazem w podłodze ze świateł to strasznie przeciągnie pierwszy bieg, czasami w trasie nie może się zdecydować na którym ma jechać biegu. Musiałem się do niej przyzwyczaić, ale nadal pracuje lepiej niż w Hiluxie
~ofiks@upcpoczta.pl
Standard 2.9 TD 120KM 88kW
Automatyczna skrzynia sprawuje się bardzo dobrze, możliwość ustawienia od trybu spokojnego do sportowego. Nie bardzo rozumiem dlaczego samochód jest zakwalifikowany do dużych SUV-ów skoro ma napęd 4x4 reduktor oraz blokadę mostów.
~Krnąbrny rajdowiec
Standard 2.9 D 95KM 70kW
Dramat, krótkie przełożenia sprawiają, że osiągnięcie 120 km/h wiąże się z kosmicznym spalaniem, a i jej praca jest po prostu niepokojąca. W terenie za to, nie ma zbyt często potrzeby włączania reduktora.
~czarek
Standard 2.9 D 95KM 70kW
Czytalem opinie innych ze trafiaja sie wadliwe sztuki moje autko bylo sprowadzone w 1999 roku bezposrednio z korei wiec poprostu moze trafil mi sie lepszy egzeplaz niz te skladane w kraju
~Dorthall
Standard 3.2 i 24V 220KM 162kW
Trwała, w terenie jej ospałe działanie jest na plus, bo nie zmienia biegów zbyt wcześnie zwłaszcza na stromych podjazdach. Na asfalcie zwłaszcza na 4 bieg to chwilę się czeka.
~Irena1809
Standard 2.9 TD 120KM 88kW
jestem kobietą i jak dla mnie to biegi ciężko sie zmieniają, ale po wypróbiowaniu paru innych marek stwierdzam, że na ich tle nie mogę jej nic zarzucić
~kgarusinski@poczta.fm
Standard 2.9 D 95KM 70kW
Trzeba się przyzwyczajić do skrzyni , trochę krótkie biegi 1 i 2 .
~jarecki100@o2.pl
Standard 2.9 D 95KM 70kW
mam automata,i jestem zadowolony :-)
~Bossy
Standard 2.9 D 95KM 70kW
przy wrzuceni biegu wstecznego za zgrzyta
Ssangyong Musso