Oceny Ssangyong Musso I Standard 2.9 D 95KM 70kW 1995-2005

Najnowsze oceny Ssangyong Musso I Standard 2.9 D 95KM 70kW 1995-2005

3,7
~Krnąbrny rajdowiec
Standard 2.9 D 95KM 70kW
Auto bardzo lubię, bo ratuje mnie w zimę z różnych opresji. Daje sobie radę w terenie, choć na poważne eskapady - za niski, za długi i za słaby. Pozwala czuć się bezpiecznie, ale potrafi też porządnie zdenerwować.
3,7
~roughboy@gazeta.pl
Standard 2.9 D 95KM 70kW
Generalnie bardzo lubię ten samochó, pomimo jego średniej awaryjności. Doskonały komfort jazdy. W dalsze trasy jeżdzę też passatem z roku 2000 i szczerze powiem, że mniej zmęczony jestem po długiej trasie w Musso, chociaż passatem jest szybciej i oszczędniej...
4,1
~kgarusinski@poczta.fm
Standard 2.9 D 95KM 70kW
Dobry samochód do normalnej codziennej jazdy , sprawdza się dobrze jako auto transportowe. Jazda w trasie nie sprawia kierowcy dużego zmęczenia. Niska cena zakupu.
3,5
~Zbyszek
Standard 2.9 D 95KM 70kW
Jest to całkiem niezły samochód do spokojnej jazdy. W terenie sprawuje się dobrze. Nie nadaje się do ostej jazdy jazdy terenowej
~lesniakp@onet.pl
Standard 2.9 D 95KM 70kW
Auto mam pół roku wcześniej jeździłem teranno ale ten jest dużo lepszy prócz układu kierowniczego
2,8
~gregg
Standard 2.9 D 95KM 70kW
koreański wygląd, dziadowska (niemiecka)technologia. Teraz mam japońską terenówkę.
~jaro
feqe
~jarecki100@o2.pl
Standard 2.9 D 95KM 70kW
żadnych problemów z silnikiem, nawet w zimie przy -20 odpala od cykniecia (Silnik)
~abm
3,6