Oceny Ssangyong Musso – wybierz generację

Najnowsze oceny Ssangyong Musso

~Maciek
Ssangyong Musso II
Grand 2.2 Diesel 181KM 133kW
Zanim kupiłem testowałem przez dobę Hiluxa, a potem Musso Grand. Nie patrząc na cenę wybrałem Ssangyonga bo jest poprostu lepszy. Toyota w zasadzie wygrywa prześwitem, ale przeciez Musso mozna podnieść. W autocentrum jest błąd, bo polift ma 202KM
~Dorthall
Standard 3.2 i 24V 220KM 162kW
Oceniam go bardzo wysoko z uwagi na stosunek cena jakość. Za taką kasę to można jedynie kupić frontere w podobnym stanie( a też miałem i lubię je), a auto jest o wiele lepsze pod każdym względem, a przy tym silniku śmiało może konkurować z jeep'em wj4.0 na asfalcie jak i w terenie.
3,7
~Krnąbrny rajdowiec
Standard 2.9 D 95KM 70kW
Auto bardzo lubię, bo ratuje mnie w zimę z różnych opresji. Daje sobie radę w terenie, choć na poważne eskapady - za niski, za długi i za słaby. Pozwala czuć się bezpiecznie, ale potrafi też porządnie zdenerwować.
~ofiks@upcpoczta.pl
Standard 2.9 TD 120KM 88kW
Mam auto wyprodukowane w Korei. Auto wyposażone w w niezniszczalny silnik i przeniesienie napędu ( co prawda starszego typu)na licencji Mercedesa. W moim przypadku bardzo bogate wyposażenie oraz fabryczne zabezpieczenie antykradzieżowe. Spasowanie wnętrza bardzo dobre, nic nie skrzypi(mimo skóry) ani nie stuka. Wygląd karoserii nie za bardzo nowoczesny. Ja go widzę przeważnie od środka i nie mam zastrzeżeń.
3,7
~roughboy@gazeta.pl
Standard 2.9 D 95KM 70kW
Generalnie bardzo lubię ten samochó, pomimo jego średniej awaryjności. Doskonały komfort jazdy. W dalsze trasy jeżdzę też passatem z roku 2000 i szczerze powiem, że mniej zmęczony jestem po długiej trasie w Musso, chociaż passatem jest szybciej i oszczędniej...
4,1
~kgarusinski@poczta.fm
Standard 2.9 D 95KM 70kW
Dobry samochód do normalnej codziennej jazdy , sprawdza się dobrze jako auto transportowe. Jazda w trasie nie sprawia kierowcy dużego zmęczenia. Niska cena zakupu.
3,5
~Zbyszek
Standard 2.9 D 95KM 70kW
Jest to całkiem niezły samochód do spokojnej jazdy. W terenie sprawuje się dobrze. Nie nadaje się do ostej jazdy jazdy terenowej
~lesniakp@onet.pl
Standard 2.9 D 95KM 70kW
Auto mam pół roku wcześniej jeździłem teranno ale ten jest dużo lepszy prócz układu kierowniczego
2,8
~gregg
Standard 2.9 D 95KM 70kW
koreański wygląd, dziadowska (niemiecka)technologia. Teraz mam japońską terenówkę.
~admiral1@vp.pl
Standard 2.9 TD 120KM 88kW
miałem inne terenówki, ten jest bez porównania na "6", oby tak dalej się sprawował,po prostu mogę każdemu go polecać.
Ssangyong Musso