Oceny Ssangyong Rexton IV SUV 2.2 Diesel 181KM 133kW 2017-2021

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ssangyong Rexton IV SUV 2.2 Diesel 181KM 133kW 2017-2021

~whd
SUV 2.2 Diesel 181KM 133kW
Samochód poprawny dobrze wyciszony, dosyć komfortowy jak na budowę ramową, w moim odczuciu brakuje trochę przestrzeni na nogi za przednimi fotelami, dodatkowo brak możliwości dokupienia koła zapasowego z możliwością montażu pod samochodem no i bak paliwa mógłby być większy. Samochód trochę niedopracowany zbyt nisko otwierająca się klapa bagażnika, niska ładowność (po załadowaniu 150kg do bagażnika siadł tył), brak podgrzewanych spryskiwaczy....
~ROBERT
SUV 2.2 Diesel 181KM 133kW
Bardzo wygodne, wyglada ciekawie. Zrobiłem nim juz ok 25k km, wiec moge cos powiedzieć, wyprawa do Albanii lekki off road zaliczony bez problemów, bardzo komfortowy. Mimo ogromnych rozmiarów, na mieście daje rade, zwrotny. Usterki nie znam tematu. Fajne podejście ASO, wykryli mini luz na drążku i wymienili bez gadania na gwarancji. Zwraca uwage na ulicy :)
~whd
SUV 2.2 Diesel 181KM 133kW
Samochód dobrze wykonany, dobrze wyciszony, wygodny, pojemny. Przydało by się koło zapasowe, więcej schowków w bagażniku oraz większe możliwości regulacji ustawienia oparć foteli. Brakuje trochę dynamiki podczas ruszania.
~Pete
SUV 2.2 Diesel 181KM 133kW
Jest kilka drobnych niedoróbek ale nie więcej (A nawet mniej) niż miałem w niektórych nowych samochodachbinnych marek : VW Passat i Skoda Octavia zniechęciły mnie w mniej niż rok użytkowania.
Ssangyong Rexton IV SUV