Lista ocen Ssangyong Tivoli Crossover (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Terenn
Crossover 1.6 128KM 94kW
Auto świetnie się prowadzi i jego największy minus jest też największym plusem. Czyli zawieszenie. Jest za twarde jak na crossovera ale za to nie wygina się w zakrętach a i ESP działa naprawdę wyśmienicie. Mógł by być trochę miększy ale wtedy na zakrętach by się gorzej prowadził.
~pozyTivo
Crossover 1.6 128KM 94kW
Inni już go chwalili za stabilność, dobre wybierania nierówności. Ja chwalę za dobre wygłuszenie - to dla mnie cecha wyższej jakości, rzadka niestety u wielu konkurentów
~pozyTivo
~janusz
Crossover 1.6 128KM 94kW
Sprężyście,jest ok- pewnie na łukach,miejskie dziury wyłapuje dość dobrze,przy większej prędkości potrafi dobić,choć trzeba naprawdę się postarać i wjechać w dziurę szybko
~janusz
~Maciej
Crossover 1.6 115KM 85kW
Układ jezdny jak w miarę twardo na 18 dość precyzyjny . Duży plus za fajna kierownice
~Krzysiek
Crossover 1.6 128KM 94kW
Bardzo dobrze się prowadzi i bardzo łatwo jest go zaparkować w mieście
~Svensson
Crossover 1.6 128KM 94kW
Bez zarzutu. Nic nie stuka. Aut dobrze znosi nierówności.
~Barbarka
Crossover 1.6 128KM 94kW
Najlepszy element tego samochodu.
Ssangyong Tivoli Crossover