Lista ocen Ssangyong Tivoli (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Svensson
Crossover 1.6 128KM 94kW
Samochód zbudowany jest na dość dużej płycie podłogowej. Miejsca dla każdego jest aż nadto. Gdzieś w testach internetowych pojawił się komentarz, że Tivoli ma przepastny bagażnik. Nie jest to prawda. Bagażnik jest mały i nieustawny. Podróż w cztery osoby wymaga montażu skrzyni dachowej. Belki bagażnikowe do tego modelu kosztują 1000 zł.
~Piter1234
Crossover Facelifting 1.5 GDI-T 163KM 120kW
Miejsca jest dużo z przodu i również z tyłu. Ale ostrzegam przed fotelami, bardzo wysunięty odcinek piersiowy i zagłówek , powoduje że osoby pow 176cm mogą mieć problem z wymuszonym garbieniem się. Słabe trzymanie boczne, brak regulacji lędźwi.
~Wojciech
Crossover Facelifting 1.5 GDI-T 163KM 120kW
Sporo miejsca z przodu i z tyłu, bagażnik mały a w dodatku mam instalacje LPG założoną u dealera więc liczyłem się z tym ale w 3 osoby jeszcze po złożeniu połowy siedzeń z tyłu można podróżować:-)
~SSY
Crossover Grand 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
Ogrom przestrzeni w każdej strefie auta. Duża ilość schowków. Cupholdery mogłyby być nieco większe. Duży, przestronny i wygodny podłokietnik.
~janusz
Crossover 1.6 128KM 94kW
Jestem dużym facetem,zwykle prowadzę lub jadę z przodu,bardzo przestronne auto,podoba mi się,że nie jest klaustrofobiczne(szyba nad nosem}
~janusz
~Slawomir
Crossover Grand 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
Nie jestem drobnym czlowiekiem i jestem pod wrazeniem przestrzeni . Jest zdecydowanie lepiej niz autach tego samego segmentu.
~Adam
Crossover Grand 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
Dużo miejsca dla pasażerów i bagażnik również obszerny. Fajny rodzinny samochód.
~Krzysiek
Crossover 1.6 128KM 94kW
Bardzo wygodne siedzenia z przodu choć brak mi regulowanego podparcia lędźwiowego

Usterki Ssangyong Tivoli

Ssangyong Tivoli – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu