Lista ocen Ssangyong Tivoli (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piter1234
Crossover Facelifting 1.5 GDI-T 163KM 120kW
Ja kupilem za trochę ponad 84tys wersję quartz z dodatkami. Więc ok. Ale Po obecnych podwyżkach koszt tivoli quartz 101.5tys (listopad 22) uważam że za tą cenę można kupić zdecydowanie coś lepszego. Napewno nie kupiłbym tego auta za 100tys zl
~AB
Crossover Grand 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
W momencie zakupu nic lepszego z czterocylindrowym silnikiem i hydraulicznym automatem w tej cenie na polskim rynku nie było i chyba nadal nie ma. Zobaczymy za kilkadziesiąt tys. km ale zapowiada się dobrze.
~Svensson
Crossover 1.6 128KM 94kW
Auto występuje w różnych wersjach wyposażeniowych. Nie mam ekranu dotykowego. Wszystko, w co auto zostało wyposażone, działa. Ale 90 000 zł, bo i takie potrafią być ceny, za nie bym nie dał.
~janusz
Crossover 1.6 128KM 94kW
Auto kupione ze względu na cenę chyba za ok.55 tyś., w tym segmencie chyba tylko "damskiego"Captura można kupić.Wrażenie jest,że to auto wiele droższe.
~janusz
~SSY
Crossover Grand 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
W tej cenie (90 tys. za demo z 2022 roku) nie ma drugiego tak przestronnego wygodnego i dynamicznego auta. Automatyczna skrzynia i 163 KM dają frajdę z jazdy.
~Terenn
Crossover 1.6 128KM 94kW
Ja kupiłem auto używane w bardzo dobrych pieniądzach i jak patrzę na rynek aut to był dobry strzał. Jest dobrze wykonany i przyjazny.
~pozyTivo
Crossover 1.6 128KM 94kW
Z moich ocen powyżej wynika, że za cenę, którą zapłaciłem (z rabatem) nie znalazłbym równie dopracowanego i pasującego mi samochodu
~pozyTivo
Dziennik kosztów dla Ssangyong Tivoli
11,3
~Adam
Crossover Grand 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
Chyba nie ma na rynku nowego auta o podobnych osiągach, gabarytach za naprawdę tak atrakcyjną cenę.