Lista ocen Ssangyong Tivoli (16) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Terenn
Crossover 1.6 128KM 94kW
Auto świetnie się prowadzi i jego największy minus jest też największym plusem. Czyli zawieszenie. Jest za twarde jak na crossovera ale za to nie wygina się w zakrętach a i ESP działa naprawdę wyśmienicie. Mógł by być trochę miększy ale wtedy na zakrętach by się gorzej prowadził.
~Roman
Crossover Facelifting 1.5 GDI-T 163KM 120kW
Tu ciekawe, bo dla żony super. ja mam sportowe auto i mam wrażenie ze jest trochę gumowato, w zakrętach za miękko. dopowie że żonka bardzo narzeka że w moim twardo i głośno.
~pozyTivo
Crossover 1.6 128KM 94kW
Inni już go chwalili za stabilność, dobre wybierania nierówności. Ja chwalę za dobre wygłuszenie - to dla mnie cecha wyższej jakości, rzadka niestety u wielu konkurentów
~pozyTivo
~janusz
Crossover 1.6 128KM 94kW
Sprężyście,jest ok- pewnie na łukach,miejskie dziury wyłapuje dość dobrze,przy większej prędkości potrafi dobić,choć trzeba naprawdę się postarać i wjechać w dziurę szybko
~janusz
~SSY
Crossover Grand 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
Trochę gumowaty - czuć przechyły w zakrętach - nie ma mowy nawet np. o dynamicznym włączeniu się do ruchu i skręcie na skrzyżowaniu.
~Slawomir
Crossover Grand 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
Przdaloby sie 4x4, mam jednak naped na przod. Na zakretach przy wyzszych predkosciach auto zachowuje przewidywalnie.
~Maciej
Crossover 1.6 115KM 85kW
Układ jezdny jak w miarę twardo na 18 dość precyzyjny . Duży plus za fajna kierownice
~Adam
Crossover Grand 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
Raczej nie ma się do czego przyczepić choć koła 16cali troszkę przy małe do gabarytów pojazdu.