Ocena kierowcy - Ssangyong Tivoli Crossover

janusz, 6 lat temu
Rok produkcji 2016
Ssangyong Tivoli Crossover 1.6 128KM 94kW 2015-2019 - Oceń swoje auto
Karoseria : Auto warte swojej ceny,nie gorsze od niektórych konkurentów z europy czy Japonii,jak ktoś nie boi się stereotypów,stanowczo polecam.
Auto kupione do firmy,jestem jednym z kierowców,bryczka typu gniotsa nie łamiotsa,dobry prześwit
Silnik benzynowy starego typu,nie pierdziawka 3 cyl.,nawet się zbiera,na najwyższym biegu przy wyprzedzaniu ok.90-100 km trochę mocy brakuje z tym,że zawsze jest załadowane różnego rodzaju narzędzi(położone oparcia)do 200kg
W zimie na zimno trochę gumowa,ale nie haczy .Poprawna skrzynia nie odstaje od innych marek.
Sprężyście,jest ok- pewnie na łukach,miejskie dziury wyłapuje dość dobrze,przy większej prędkości potrafi dobić,choć trzeba naprawdę się postarać i wjechać w dziurę szybko
Cichutko,widoczność tył,boki ok do tyłu są czujniki bardzo pomocne,fotele nawet po długiej drodze kręgosłup nie boli...super
Trochę po azjatycku,ale wszystko co powinno być na miejscu,jest...mankamentem są strzelające łopatki od kierunków,do poprawy,bardzo dobra jakość dżwięku głośników radia
Klima wydajna,ogrzewanie też.
Jestem dużym facetem,zwykle prowadzę lub jadę z przodu,bardzo przestronne auto,podoba mi się,że nie jest klaustrofobiczne(szyba nad nosem}
Przy 140 można normalnie rozmawiać,na niższych biegach silnik potrfi zawyć ale przecież to nie wyczynówka
O przeglądy trzeba by spytać księgową,nie mam zdania
Auto kupione ze względu na cenę chyba za ok.55 tyś., w tym segmencie chyba tylko "damskiego"Captura można kupić.Wrażenie jest,że to auto wiele droższe.
Na razie brak.
Jak wyżej.