Ocena kierowcy - Subaru Forester IV Terenowy Facelifting

Gosia, 5 lat temu
Silnik 2.0 XT 241KM 177kW
Rok produkcji 2017
Subaru Forester IV Terenowy Facelifting 2.0 XT 241KM 177kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Jak przycisnę gaz trochę mocniej, to samochód odskakuje, co daje duże poczucie bezpieczeństwa podczas wyprzedzania.
Inne : Za małe siedziska tylnej kanapy, siedzeń. W porównaniu do innych samochodów tylne siedzenia są za krótkie. To samo mamy zresztą w naszej starej Hondzie. Może to cecha japońskich aut?
Duży, wygodny samochód dla rodziny. Nie jest specjalnie piękny, ma wady, ale jego prowadzenie to po prostu bajka. Mówię to jako kobieta, żona, matka, generalnie niespecjalnie pasjonująca się "osiągami", czy innymi technicznymi szczególikami, o których lubią rozprawiać panowie:-) Ja po prostu wsiadam w Forestera i czuję się bezpieczna:-)
Po prostu jedzie z takim kopytem, jakim ja chcę.
To moja (nasza) pierwsza automatyczna i uważam, że jest rewelacyjna. Mąż się bał, że coś szarpać będzie, chcial manuala, ale uparłam się i teraz gratuluję mężowi otwartego umysłu;-)
Prowadzenie to przyjemność. Samochód skręca dokładnie jak chcę i nie rzuca z tyłu, jak w przypadku naszej kochanej, starej Hondy Accord Tourer. To naprawdę uderzająca różnica między napędem na 2 i 4 koła.
W porządku, kanciasta, ale w sumie fajna, bo nie jest cukierkowata.
Naprawdę świetna, z przodu i z tyłu.
Bardzo dobra. Wygodne wchodzenie i wychodzenie z samochodu. Szeroko otwierane drzwi, co przy wsadzaniu dzieci do samochodu ma znaczenie.
Grzeje i chłodzi, jak potrzeba.
Dużo miejsca w przodzie i w tyle (mamy trójkę dzieci i mieszczą się bez problemu, choć nadal się kłócą:-) Dużo miejsca nad głowami, mąż ma ponad 190 cm, a siedzi wygodnie i z przodu i z tyłu.
Cicho, naprawdę!
Cóż wysokie, ale wiedzieliśmy co bierzemy.
Chyba nie ma innego samochodu o takich parametrach za takie pieniądze.
Na razie brak.
Na razie brak.