Oceny Subaru Forester IV Terenowy Facelifting 2.0i 150KM 110kW 2015-2018

Subaru Forester IV Terenowy Facelifting 2.0i 150KM 110kW 2015-2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Subaru Forester IV Terenowy Facelifting 2.0i 150KM 110kW 2015-2018

~Mateusz
Terenowy Facelifting 2.0i 150KM 110kW
Ogólnie bardzo dobry samochód. Ma w sobie to COŚ pomimo swojej ogólnej przeciętności wizualnej. Idealnie sprawdza się jako auto rodzinne - jest bardzo przestronny, pozostawiając przy tym ogólną przyjemność z jazdy (co nie zawsze jest oczywiste w tato-wozach). Bardzo dobrze jeździ po zakrętach, daje sporo informacji zwrotnych dla kierowcy, choć w pierwszej chwili wydaje się inaczej. W zimie rekompensuje wszystko co w nim ewentualnie złe. Mam...
~beretman
Terenowy Facelifting 2.0i 150KM 110kW
Auto kompletne, zarówno dla kierowcy lubiącego prowadzenie jak i ceniącego łatwość użytkowania na codzień. Fantastyczne właściwośći jezdne, nieosiągalne przez wikęszość aut z napędem "4x4", które się docenia nie tylko zimą. Bardzo funkcjonalne nadwozie, zapewnia dosonałą widoczność na wszystkie strony i umożliwia spakowanie wszystkiego czego potrzebujemy np. na wakacje. Dobre wyposażenie, za które inne marki liczą dodatkowo, co sprawia, że...
3,5
~Marcin
Terenowy Facelifting 2.0i 150KM 110kW
Rozczarowanie. Twarde zawieszenie, dużo wad fabrycznych (projektowych). Uciążliwa automatyka, brak możliwości wyłączania świateł, radia, start stop, ciągle coś trzeszczy a głośno jak w starych modelach. Mmiej stabilny od II gen. Daję trzy gwiazdki bo jest względnie oszczędny, ma dobrą widoczność, i chcę żeby ktoś to jeszcze ode mnie kupił.
~stefen57
Terenowy Facelifting 2.0i 150KM 110kW
Auto mam od roku ,jak na razie rewelacja , wiadomo nie samochodów idealnych. Bardzo podoba mi się wnętrze nie ma tam zbyt wielu bajerów. Zaskoczyło mnie spalanie w mieście , przy normalnej jeździe można spokojnie zejść poniżej 9,5 l na 100 Na razie SUPER
~Łukasz
Terenowy Facelifting 2.0i 150KM 110kW
Oceniam 2.5 benzyna CVT, rewelacja, polecam. Moje I Subaru, ale kolejny automat, służbowy Passat 1.5 z DSG masakra. Do miasta i do lasu, nad morze i w góry, pojemny dla 4 osób, dla rowerzystów polecam hak i platformę, ponieważ wysoko wkłada się rowery. Moja żona uwielbia go prowadzić, daję frajdę w użytkowaniu. Jest specyficzny, brzydki i ładny.
Dziennik kosztów dla Subaru Forester IV Terenowy Facelifting 2.0i 150KM 110kW
9,3
~Mariusz Norwegia
Terenowy Facelifting 2.0i 150KM 110kW
Bardzo dobre auto uciążliwy alarm kluczyka ,niestety Norweski serwis to idioci.Reszta bardzo dobrze fajne auto.
Subaru Forester IV Terenowy Facelifting