Lista ocen Subaru Impreza II Kombi (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Kombi 1.5 i 105KM 77kW
Jak na nowoczesne auto nie mam zastrzeżeń - słupki A i B są umieszczone w idealnym miejscu dla mnie. Zderzak nie wystaje daleko za tylnią szybę w wersji kombi, co sprawia że cofanie nie jest problemem mimo braku czujników. Na boki nic nie blokuje wizji. Nisko schodząca linia maski dzięki silinikowi typu boxer jest bardzo przyjemnym zaskoczeniem.
~Paweu
Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW
Właściwie nie można mieć większych zastrzeżeń. Jedyne czego mógłbym się czepnąć, to fakt, że w mojej ocenie ciężko jest wyczuć odległość od zderzaka do przeszkody (zarówno z przodu, jak i z tyłu) - zdarzyło mi się delikatnie pogiąć rejestrację przy podjeżdżaniu.
~wbprus2@op.pl
Kombi 2.5 AWD 300KM 221kW
bo to karoseria St.Wag. a w takiej wielkosci C malenkim samochodziku jest to max najlepsze co sie daje zrobic przy tylu Air Bagach,kurtynach ect!No a wycieraczka & ogrzewanie tylniej szyby POprawia te widocznosc nawet w deszcz czy snieg!
~Kamil
Kombi 1.5 i 105KM 77kW
Elektrycznie ustawiane lusterka ułatwiają życie. Auto jest przestronne, dobra widoczność, szkoda że lusterko środkowe jest wykonane byle jak ale i tak zapewnia dobrą widoczność
~Eryk
Kombi 2.0 i 16V WRX 225KM 165kW
W modelu Kombi widocznosc jest troszke utrudniona poprzez tylnie slupy. Widocznosc kierowcy jest bardzo dobra, ma na to wplyw dosc pionowa pozycja kierowcy, jak i sylwetka samochodu.
~Cezor
Kombi 2.0 i 16V 125KM 92kW
Jest bardzo dobrze. Mimo, że to kombi to po odwróceniu głowy wydaje się, że to większy hatch. Słupki fajnie rozmieszczone, nie przeszkadzają.
~michal9049
Kombi 2.0 WRX 16V 218KM 160kW
Jeżeli jest to seryjna Impreza to komfort jest na dobrym poziomie. Jednakże jeżeli zmieni się co nie co to jest już dosadny bulgo, świst turbo :)
~Hrebenne
Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW
Słupek między przednia szyba a oknem od strony kierowcy nie raz mi coś przysłania. Poza tym bez uwag
~kadacze
Kombi 2.0 i 16V 125KM 92kW
Świetnie do przodu, świetnie do tyłu. Klasycznie duże szyby, nie tak jak we współczesnych konstrukcjach.
Dziennik kosztów dla Subaru Impreza II Kombi
10,1
11,8
~misiak
Kombi 2.0 WRX 16V 218KM 160kW
Mimo sportowego charakteru samochodu widocznosc jest zadowalajaca duza szyba czolowa.
Subaru Impreza II Kombi