Lista ocen Subaru Impreza II (6) - Karoseria

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Kombi 1.5 i 105KM 77kW
Słyszałem że dużo osób ma problemy z korozją w Subaru, aczkolwiek mój egzemplarz nie posiada ani grama rdzy, dlatego zakonserwowałem go antykorozyjnie i polecam również to każdemu innemu użytkownikowi - cena jaką się wyda na konserwacje zwróci się wielokrotnie przy przyszłej próbie sprzedaży.
~Friderooo
Sedan 2.0 i 16V 160KM 118kW
Karoseria to coś na co trzeba zwrócić uwagę i jeżeli jesteś osobą szukającą akurat tego modelu to zadbaj o to żeby zobaczyć jak wygląda podłoga i progi a jeżeli nie jest ona najlepsza to zająć się nią jako pierwsza
~Cezor
Kombi 2.0 i 16V 125KM 92kW
Gniją na potęgę. Jak kupisz klepniety model to już nie wygonisz rudej. Najbardziej podatne są kielichy, nadkola, progi i sanki. Podloznice też lubią być chrupanie. Ogólnie trzeba mieć znajomego blacharza, żeby to ogarniać.
~Paweu
Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW
Jak na 14-latka nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. Nie widziałem jeszcze żadnego ogniska rdzy, czy choćby 'burchelka'. Lakier wszędzie ładnie błyszczy, nawet gdy zdarzy mi się umyć go po paru... miesiącach :O
~cosowa
Sedan 2.0 i 16V 160KM 118kW
Zabezpieczenie przed korozją jak to w każdym japońcu. Ale kolor 02C (charakterystyczny niebieski Subaru) + złote felgi + spoiler + wlot na masce + czerwone chlapacze - miód dla oczu.
~Hrebenne
Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW