Lista ocen Subaru Legacy I Sedan (20) - Ergonomia

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~de_1vill@poczta.onet.pl
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
jak zmienie fajere na mniejsza to bedzie lepiej -bo teraz zerkam spod albo znad i niemoge zobaczyc ile jade-fajera oryginalna jest poprostu wielka jak od jelcza -chyba? to musi byc zmienione,no i nie jest latwo zzapalic swiatlo dla pasarzerow z fotela kierowcy ,bez odwrocenia sie. A reszta ma dzialac -wazne ze boxer i niezle idzie!
~grip
Sedan 2.0 4WD 116KM 85kW
Raczej bez zastreżeń. Jestem nie palący, ale zapalniczka przy kierownicy nie jest chyba dobrym pomysłem. Wszystko jest duże i solidne, aczkolwiek plastiki dają znać o sobie - nawet w legacy najnowszej generacji plastiki są wszechobecne. Wszelkie drobiazgi w kabinie są solidne i raczej nie ulegają awariom.
~Barney_tm
Sedan 2.0 4WD 116KM 85kW
Miejsca od groma z przodu a z tyłu dużo. Wszystko na miejscu (klasyczny japończyk). Jedyne co może przeszakadzać to brak możliwości ustawienia siedzeń przednich pod kątem zbliżonym do 90stopni, ale może to tylko mój wymysł i przyzwyczajenie: wolę jeździć bardziej na baczność niż leżąco :)
~tomsas@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 4WD 150KM 110kW
Jak na te lata (auto wymyślone w takiej formie w 1990) bez zarzutu. Jeszcze teraz wiele nowoczesnych konstrukcji mogłoby się wiele nauczyć. Wszystkie przełączniki są dokładnie tam gdzie się ich intuicyjnie szuka.
~tom
Sedan 2.0 Turbo 4WD 200KM 147kW
Wszystko na miejscu, ale trzeba się przyzwyczaić do usytuowania np. włącznika świateł przeciwmgielnych. Do teraz (po 9ciu latach) nie wiem który jest od przeciwmgielnych przednich, a który od tylnych.
~Vindos, kerros@uzin.pl
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
Trochę nie wygodne siedzenia, mimo rególowanej podpórki pod lędźwie na trasie grzbiet czasami trzeba rozprostować. Krótkie siedzisko. Przy parkowaniu w ciasnych miejscach dzwi bez ramek to rewelka.
~konrad_bro@op.pl Konrad Kraków
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
Szaro ale czuć, że materiały do wykończenia z górnej półki. Duże brawa za siedzenia. Natomiast największa lipa - umiejscowienie włącznika spryskiwaczy reflektorów i tempomatu.
~siuks69@poczta.fm
Sedan 1.8 4WD 103KM 76kW
Mały jeste więc wszytsko mam pod ręką jedynie denerwujące jest zaslanianie pewnych przycisków przez kierownice.
~remikus
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
Wszystko tam gdzie byc powinno. Moze czasem przydaloby sie troche wiecej miejsca na rupiecie w bagazniku..that´s it
~Kazimierz Piotrowski, Włocławek
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
Praktycznie wszystko jest na swoim miejscu, bardzo bogate wyposażenie. Szczególnie extra prezentują sie drzwi bez ramek wokół szyb!!!
Subaru Legacy I Sedan