Lista ocen Subaru Legacy I Sedan (18) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~de_1vill@poczta.onet.pl
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
gdybym nie majstrowal przy przewodzzie od pompy -to bym nie zaliczyl usterki. nie chce mi sie pisac ale dobrac cos podobnego i zrobic z tego przewod do subaru-to 2 dni roboty (koszt okolo 60pln.) ale co sie silnika naczyscilem to moje!!!! lalo sie jak z prysznica! aha i nigdy nnie dajcie sie namowic na oproznienie katalizatora!!!jak mi palant wycial srodek to auto mi wylo jak fso z gwizdzacym tlumikiem,musialem zalatwic sobie katalizator i...
~tom
Sedan 2.0 Turbo 4WD 200KM 147kW
Żadnych poważnych usterek. Raz był problem z nagrzewnicą środka i to niestety w zimie, ale została naprawiona i jest spokój. Przez kilka miesięcy był problem z przerywaniem silnika przy przyspieszaniu i paru \"fachowców\" nad tym siedział (np. czarownik z Gdyni, który popsuł więcej niż naprawił), dopiero podstawienie auta do Serwisu Subaru Gdańsk - ul. Grunwaldzka, pomoło i do teraz jest spokój.
~grip
Sedan 2.0 4WD 116KM 85kW
I tu Subaru ma pole do popisu (nie mylić ze sponsorowaniem kampanii wyborczej..) - po 14 latach i 234000 km powoli, nieśmiało odzywa się sprzęgło, wiadomo - silentblocki do wymiany, przeguby padają, łączniki stabilizatorów, amortyzatory... Czyli nic poważnego. Nie wolno się bać tej marki!
~Maciek z Gdańska
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
...dalej jeżdże, jeżdże, jeżdże.. Auto nigdy mnie nie zawiodło, zawsze gotowe do pracy, mieszkam na wsi i dojeżdżam nim do pracy, dzieki napedowi 4x4 ani błoto ani śnieg nigdy nie staneły na przeszkodzie w dojeździe do roboty, na grzybki i na rybki można wszedzie dojechać!!! :)
~Kazimierz Piotrowski, Włocławek
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
hehehe, co tu dużo pisać, oprócz jednego kapcia którego złapałem podczas 4 letniej eksploatacji nic, nawet amortyzatorów nie wymieniałem, znakomite auto na nasze drogi, dziur w ogóle nie czuć, zawieszenie odporne na koleiny, pogratulować!!!
~smark20@poczta.onet.pl Junior pozdrawiam
Sedan 2.0 Turbo 4WD 200KM 147kW
jak jezdzi sie jak normalnym samochodem to jest bezawaryjne a jak sie zaczyna komus wydawac ze to auto N-grupowe to skrzynie mozna codziennie naprawiac
~konrad_bro@op.pl Konrad Kraków
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
Generalnie wszystko co powinno działać po prostu działa i nie chce się popsuć, tylko to sprzęgło i końcówki drążka stabilizatora.
~rafał- subaru legacy 1.8 16V
Sedan 1.8 4WD 103KM 76kW
Auto nigdy nie zawiodło mnie....ani poprzedniego właściciela też nie.... Poprostu niezawodność subaru!
~tomek
Sedan 2.0 4WD turbo 220KM 162kW
300.000km przebiegu i zadnych napraw..-tylko sprzeglo,amortyzatory i gumki w zawieszeniu i hamulcach.
~tomsas@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 4WD 150KM 110kW
Teraz po takim przebiegu jest sprzęgło do wymiany i przegub, oraz łożyska w tylnym kole.
Subaru Legacy I Sedan