Lista ocen Subaru Legacy I Sedan (21) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~de_1vill@poczta.onet.pl
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
ogrzewanie jest spoko-zwlaszcza ze mam zamontowane webasto,wiec wsiadam zima do rozgrzanego auta-zero zamrozonych szyb,30 stopni w kabinie,silnik ,krotki obieg 80stopni. a wentylacja....moglo by byc ciszej -na 4ce wentylator daj po uszach. przydala by sie klima! choc szyber daje sobie rade.ale jak jeade z malym to musze zamykac tylne okna i jest cieplo,cieplo.
~tomsas@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 4WD 150KM 110kW
Ogrzewanie działa b. szybko i wydajnie. Dmuchawa cicha do 2-go biegu, na 3 i 4 głośna. A jeżeli chodzi o lato....... melodia. Gościowi, który wymyślił klimatyzację należy się Nobel. Klima wydalna, tyle, że nie automatyczna i trzeba ją ręcznie regulować, bo można zamarznąć.
~grip
Sedan 2.0 4WD 116KM 85kW
Nie mam klimy... Ale lato przeżyłem - cztery szyby + szyberdach; wyjątkowo mocno nagrzewa się w lecie. W zimie nagrzewa się dość ospale, stosunkowo powoli odparowuje wnętrze, ogrzewanie tylnej szyby raczej się nie spieszy ..
~Barney_tm
Sedan 2.0 4WD 116KM 85kW
Samochód bez klimatyzacji i z tym zastrzeżeniem przeprowadzam dalszą ocenę. Bardzo szybko dogżewa się zimą, w lecie sprawnie wentyluje. Szybko odparowuje szyby. Do ideału brakuje jeszcze jednego biegu dmuchawy.
~Kazimierz Piotrowski, Włocławek
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
Nagrzewnica bardzo wydajna, miałem klime ale narazie nie działa, musze pojechać do serwisu i nabić, ogólnie znakomite przewietrzanie wnętrza dzieki wielu otworom wentylacyjnym i recylkulacji powietrza
~rafał- subaru legacy 1.8 16V
Sedan 1.8 4WD 103KM 76kW
Ogrzewanie działa bardzo sprawnie i szybko po uruchomieniu silnika, nawet kiedy zewnętrzna temperatura jest dużo poniżej zera.
~remikus
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
Klima bezproblemowa, chociaz mi sie popsula. Grzanie ... nagrzewnica moglaby byc troche szybsza hehe zlaszcza jak za oknem -20
~smark20@poczta.onet.pl Junior pozdrawiam
Sedan 2.0 Turbo 4WD 200KM 147kW
wymienialem nagrzewnice .... gdyz zaczelo z nij ciec.. nie wiadomo co lał poprzednik .. poza tym wszystko lacznie z klima dziala oki
~Vindos, kerros@uzin.pl
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
Ogrzewanie niezzbyt wydajne ale za to podgrzewane fotele robią swoje. Latem mimo braku klimy bez wiekszych problemów.

Usterki Subaru Legacy I

Subaru Legacy I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tom
Sedan 2.0 Turbo 4WD 200KM 147kW
Tyle, że są coraz większe problemy z nabiciem \"starej\" klimatyzacji. Zostało już tylko podziemie :-)
Subaru Legacy I Sedan