Lista ocen Subaru Legacy I Sedan (20) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Barney_tm
Sedan 2.0 4WD 116KM 85kW
Niestety egzemplarz po lekkich porzejściach blacharskich ale to wystarczyło. Przerwana uszczelka w drzwiach powoduje, że szyby ( brak ramek w drzwiach) powyżej 150 km/h się rozszczelniają i poprostu huczą. Do tej prędkości salonka :) : cicho i przyjemnie. Żadnych stuków z zawiesznia na wybojach, silnik wycisznoy chyba trochę za mocno, bo go poza wysokimi obrotami nie słychać... a szkoda :)
~rafał- subaru legacy 1.8 16V
Sedan 1.8 4WD 103KM 76kW
W środku jest cicho nawet kiedy silnik jest na wyższych obrotach...ale przy duzych prędkościach (120 w zwyż) brak ramek szyby w drzwiach zaczyna być słyszalny niestety! ale za to otworzenie drzwi z opuszczoną szybą gdzieś na parkingu wśrud ludzi budzić może ich zachwyt, nawet zazdrość....bo to daje świetny efekt.
~de_1vill@poczta.onet.pl
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
Nic tak nie wkurza w aucie jak niepotrzebne odglosy!!! Na szczescie w moim sprzecie jest ok. podkleilem ramke rejestracji guma na tylnej klapie i juz nic mnie nie wkurza. a jak zzaczyna mi chuczec przy trojkacie w przedniej szybie -to ja lekko paluchem popycham i jest cicho,albo jeszcze jeden sposob--radio na maxa!!!
~grip
Sedan 2.0 4WD 116KM 85kW
Cóż.. Kupiłem auto ze względu na silnik. Lubię go słuchać, aczkolwiek powyżej 110 km/h zaczyna warczeć i przyjemność z jazdy nie jest już taka wspaniała. Choć przyznam, że wkręcanie się boxera na obroty jest dla ucha bardzo miłe - przy 5000rpm wyciszenia nie ma :-) Na wolnych obrotach bardzo cichy.
~smark20@poczta.onet.pl Junior pozdrawiam
Sedan 2.0 Turbo 4WD 200KM 147kW
rowniez zgodze sie z opinia poprzednika... powyzej 140 jest zdecydowanie glosniej niz w innych auta a przy 200 juz ciezko sie dogadac nie wspomne juz cos ei dzieje przy 247 :D tyle udalo sie osiagnac
~Kazimierz Piotrowski, Włocławek
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
Cichutko, cichutko, jedynie powyżej 4000obr słychać piękny dźwiek boxera, tak poza tym kilka krotnie zdarzyło mi sie zapomnieć na skrzyzowaniu o pracy silnika, dopiero po obrotomierzu widać ze pracuje, zero wibracji!
~Leszek
Sedan 2.0 4WD 150KM 110kW
Doskonałe wrażenia słuchowe. Jadąc powoli pełen komfort i cisza, ale jak dodajesz gazu to bulgot boxera i gwizd sprężarki tworzą piękną muzę.
~tomsas@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 4WD 150KM 110kW
To znaczy do 3 tys. km jest O.K. powyżej jest głośniej, ale o ten SOUND chodzi. Chociaż tłumik jest standardowy to i tak jest niezły dźwięk.
~konrad_bro@op.pl Konrad Kraków
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
W sumie to chyba o to chodzi. Jadę delikatnie to nie słchać nic a jak mnie noga zacznie swędzić to zaraz wszyscy to słyszą - chyba o to chodzi...
~Vindos, kerros@uzin.pl
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
Jak na 14-letnie auto bez ramek w dzwiczkach nawet jest w miarę cicho. Naszcęście piękny dzwięk boxera to piękna muza.
Subaru Legacy I Sedan