Lista ocen Subaru Legacy II Sedan (18) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Slawek_sub
Sedan 2.2 i 4WD 128KM 94kW
Daję tylko cztery gwiazdki bo poprzedni właściciel wymienił czujnik temperatury - czyli silnik idealny nie jest :) Zapomniałem o jednej wadzie która występuje w tym silniku (prawdopodobnie w latach 1995 - 1997) idiotyczna konstrukcja zbiorniczka oleju do wspomagania układu kierowniczego - znajomy mechanik usunął uszczelkę i skleił cudownym klejem - pomogło! przestało przeciekać.
~tomsas@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Niestety.Po raz kolejny okazało się,że autem trzeba jeździć żeby się nie psuło.Dopóki jeździłem non stop (tj. do ok. 395tys.) wszystko było OK.Póżniej dłuższa przerwa mu zaszkodziła i coś czasem przerywa przy przyspieszaniu.Poza tym reszta (srężanie, turbo, żawieszenie) super.
~Henryk
Sedan 2.2 i 4WD 128KM 94kW
kilka było np. wymiana mażet na przednich przegubach , wymiana czujnika temperatury wody, wymiana łożyska w tylnym kole (ale to przez głupotę moją i tyle), wymiana tylnych amortyzatorów , ale czego się spodziewać po aucie prawie 20 letnim :D
~pab
Sedan 2.2 i 4WD 131KM 96kW
Kupiłem auto w średnim stanie. Z drobiazgów które wyskoczyły to brak styku na kostce stacyjki przez co samochód miał problem z odpalaniem.
~Anfran
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Środek Tu wszystko gra. Plastiki wyłączniki wyglądają i działają jak nowe Mechanika Poci się pompa wspomagania ale podobno ten typ tak ma
~Alpryg
Sedan 2.2 i 4WD 131KM 96kW
w ciagu 10 lat wymienilem 1-na gume oslony przegubu,teleskopy wszystkie oraz swiece i uszczelke pod pokrywa zaworow!+ exploatacyjne !
~ usia24@wp.pl
Sedan 2.5 i 4WD 150KM 110kW
Na drobne elementy typowo eksploatacyjne nie narzekam, maja prawo do wymiany po pewnym przebiegu..
~Jan
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
oceniam przed sprawdzeniem wszystkich "uczciwie"ukrytych drobiazgów przez poprzedniego właściciela na "5"
~likus@ptew.org.pl
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
do tej pory wymieniłe jedno łożysko w kole i to tylko dlatego że auto wpadło w kosmiczną dziurr
~Szymon
Sedan 2.5 i 4WD 150KM 110kW
laczniki stabilizatora - co 60-70 tys. km. Komplet - okolo 1.000 PLN... czyli drobiazg.
Subaru Legacy II Sedan