Lista ocen Subaru Legacy II Sedan (20) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zet.
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Wiele rzeczy jest się w stanie samemu wykonać lub w znajomym warsztacie, za niewielkie pieniądze. Niestety jest to na tyle egzotyczna marka, że niektóre części dostępne są jedynie w firmowych warsztatach i tutaj ceny są adekwatne do emblematu firmy... Zużycie paliwa -maksymalne - 14,6l LPG przy jeździe ze stałą prędkością 160-170 km/h. Poniższe dane odnoszą się do LPG. Zużycie - w końcu to silnik 2,0l a i gablota ciężka...
~Bumeg
Sedan 2.2 i 4WD 131KM 96kW
Pali bardo nie wiele jak na swoj przebieg i wiek. To zależy wszystko od tego czy się o niego dba czy nie. Czy się traktuje jak przyżąd do jazy bez sprawdzania np: oleju, wymiany oleju po np; 10tyś.Km a nie po jak się przypomi albo zabraknie. Samochodem czeba się opiekować tak samo jak dzieckiem, żeby mogł długo nam słożyć a nie tylko na dwa albo trzy lata. Naprawy są kosztowne,a przegądy nie.
~Slawek_sub
Sedan 2.2 i 4WD 128KM 94kW
Ponad normalne, wysokie spalanie proszę włożyć pomiędzy bajki. Jeżeli będziesz jeździł Legacy tak jak jeździsz Fiatem, Fordem czy innym wynalazkiem o tej samej masie własnej to przy tym samym stylu jazdy spalisz podobną ilość paliwa. A jeżeli chcesz pojeździć dynamiczne to Legacy Ci to zapewni a Fiat, Ford czy inny wynalazek nie zawsze.
~SobaszQ
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
moje zagazowane pali 11 litrów gazu - pewnie to zasługa jednoosiowego napędu - minimum 9,5 litra gazu... wtrysk sekwencyjny - sprawdza się doskonale, na razie nie było żadnych problemów
~Szymon
Sedan 2.5 i 4WD 150KM 110kW
naped na 4 + masa pojazdu robia swoje. Na trasie nie zdarzylo sie mniej niz 10, w miescie 14-15. Koszt napraw w ASO - koszmar!!!! zwyczajny "maly" przeglad - tylko wymiana oleju i filtra - PLN 1.200!!
~Rafi ols
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
troszkę pali ale dałbym więcej za jazde takim samochodem. Jeśli chodzi o naprawy to nie wiem co to słowo oznacza. Ceny części eksploatacyjnych tanie(klocki, filtry)
~tomsas@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
ciągle pali dużo,jak się przyciśnie i mało jak się jest ostrożnym.Ostatnio na trasie (życie!!) udaje mi się spalić średnio 7,6l/100 km, ale chyba mniej już się nie da.
~Henryk
Sedan 2.2 i 4WD 128KM 94kW
gdyby nie podtlenek LPG to by mnie zrujnował finansowo, a naprawy robię sam bo w ASO Łódzkim to naciągacze i paproki !
~jogi
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Sporo pali, choć sytuację ratuje gaz, który z sekwencyjnym wtryskiem chodzi bez zarzutu. Za to ceny przeglądów i napraw kosmiczne
~NUFI
Sedan 2.2 i 4WD 131KM 96kW
minimalne zużycie gazu to 9,5 l/100 km; maksymalne zużycie gazu to 15 l/100 km(wtrysk sekwencyjny 3 generacji)
Subaru Legacy II Sedan