Lista ocen Subaru Legacy II Sedan (21) - Silnik

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Slawek_sub
Sedan 2.2 i 4WD 128KM 94kW
Bardzo elastyczny. Trwały. Przy normalnej jeździe pali tak jak każdy silnik w samochodzie o tej masie. Gdy potrzeba to potrafi spożytkować energię zawartą w paliwie!
~tomsas@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
kultura racu ciagle bez zarzutu, elastycznosc (koniecznie powyżej 2500 obr) jest po prostu powalająca, tylko nie można się zapomnieć, bo 200 KM bardzo szybko przyspiesza.
~ usia24@wp.pl
Sedan 2.5 i 4WD 150KM 110kW
Teraz nie mogę się wypowiedzieć poniewaz z silnikiem mam problemy i kultura pracy spadła.. co do osiagow to czasem te 150 kM gdzie sie gubi w masie i napedzie autka
~Rafi ols
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
jeśli chodzi o kulturę to rewelacja w pełnym zakresie natomiast elastyczność do 3.5 tys troszkę brakuje natomiast później bardzo przyzwoicie sie zbiera
~Henryk
Sedan 2.2 i 4WD 128KM 94kW
Idealnie współpracuje z instalacja LPG IV generacji, a warkot silnika przy 7kk obrotach to poezja dla uszów :D
~Zet.
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Dobrze spisujący się bokser, jednak trochę za mało elastyczny. Jeśli chodzi o pozostałe aspekty - bez zastrzeżeń.
~bokisz
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
tym trza jeździć żeby wiedzieć co to cód na czterech kołach a jak niewieżyta to w góry zimą zapraszam tymi mesiami itp,
~SobaszQ
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, silnik bardzo elastyczny nawet jak na niewielką moc.
~NUFI
Sedan 2.2 i 4WD 131KM 96kW
Duża elastyczność i trwałość silnika. Przy 200.000 mil (320.000 km) przeszedłem na półsyntetyczny olej.
~Anfran
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Kultura pracy to rewelacja. Elastyczność jak na masę też. Trochę mało mocy ale mówi się trudno
Subaru Legacy II Sedan