Lista ocen Subaru Legacy III Kombi (13) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kropi
Kombi 2.5 156KM 115kW
Jakiś problem w elektryce - co jakiś czas resetuje się licznik dziennego przebiegu i zegarek, a dzieje się to w momencie włączenia kierunkowskazu. Nie działa gniazdko zapalniczki. Do tego zaraz po kupnie trzeba było wyjąć i uszczelnić silnik, bo ciekło spod uszczelek pod głowicami. Niestety to częsta przypadłość tych jednostek, ale łatwo to sprawdzić choć niewiele widać: olej kapie zwykle na kolektor wydechowy, więc po jeździe próbnej należy...
~michal-555
Kombi 2.0 125KM 92kW
Sprężyny zawieszenia mają wadę fabryczną. Po przebiegu 250 tys przecierają się na jednym zwoju i pękają. Konieczna wymiana na nowe, bo używane wkrótce pękną. U mnie w aucie w jednym miesiącu pękły obie przednie i zniszczyły dwie opony. Innych usterek poza rzeczami eksploatacyjnymi nie zauważyłem.
~Artur
Kombi 2.0 125KM 92kW
2 lata już jeżdżę , 260 000 tyś według licznika i nic poza zacięciem zamka maski z powodu zabrudzenia się nie stało , naprawa w 5 minut przy wykorzystaniu wd40 i pędzelka i wybity łącznik stabilizatora i rdza wydechu ale nowy na allegro za 250 zł
~Fan subaru
Kombi 2.0 125KM 92kW
wymieniłem tylko olej i kable wysokiego napięcia bo od nowości nie był wymienione ! pali na dotyk na gazie i benzynie, ogólnie auto super , japońska niezawodność w 100 procentach
~FifaRafa
Kombi 2.0 125KM 92kW
- padające żarówki - czujnik spalania stukowego (i wyskakuje check engine) Mimo to nie ma tak, że co chwila coś nawala
~szurpit8
Kombi 2.0 125KM 92kW
jeżdżę rok - ok 19-20 tkm - nic poza bieżącym serwisem - oleje płyny, nie trzeba było robić.
~janez
Kombi 2.0 125KM 92kW
Troszkę za często padają żarówki, ale to wina bardziej dziurawych dróg i ich jakości...
~S.D.
Kombi 2.0 125KM 92kW
przez ponad rok eksploatacji tylko łączniki stabilizatora tylnej osi
~MICHAL
NIC NIE DENERWUJE W TYM AUCIE