Lista ocen Subaru Legacy III Kombi (19) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michal-555
Kombi 2.0 125KM 92kW
Jest to jedno z najbardziej ekonomicznych aut jakie miałem. Najniższe odnotowane przeze mnie spalanie na trasie przy 90-100km/h bez deptania wyszło 7.5L benzyny, a gazu 9L. Przy normalnej jeździe na trasie 110-140km/h i redukcjach przy wyprzedzaniu wychodziło 8-8.5L benzyny i jakieś 10-11 L gazu. Czysta jazda po mieście bez deptania, można było się zmieścić w 10L benzyny i 12L gazu, przy normalnej jeździe po mieście na krótkich odcinkach...
~FifaRafa
Kombi 2.0 125KM 92kW
Auto jest tanie w zakupie, a w utrzymaniu... Zależy. + auto mechanicznie co do zasady jest wręcz pancerne więc nie trzeba co chwilę przy nim dłubać, nie wyskakuje co rusz jakaś drobnostka. Raczej coś się zużywa niż psuje, a zużywa się powoli + Ciężkie kombi z dwulitrowym benzyniakiem, napędem na wszystkie koła, w automacie i spalanie 10-13 LPG, czyli nader rozsądne. - niestety jak do czegoś dojdzie, to koszta są poważne, części kosztują...
~janez
Kombi 2.0 125KM 92kW
Jak na 125 KM to spalanie benzyny jest dość duże. Trasa przy ostrej jeździe to minimum 9,5 l/100km miasto około 13l/100km. LPG kompletnie zmienia te wartości. W mieście samochód spala równowartość 8l benzyny w trasie 5,5-6. Taniej niż ni jeden turbodiesel, napewno dużo taniej niz turbodiesel z napędem na 4 koła!
~Kuba
Kombi 2.0 125KM 92kW
Ogólnie autko dosyć oszczędne, zaskoczyło mnie swoim spalaniem na plus. Minimalne spalanie przy oszczędnym dawkowaniu gazu ok 8,8l. Średnio pali mi w granicach 9,1-9,2l. Maksymalne spalanie wyszło mi kolo 11,7 na trasie gdzie nie żałowałem gazu, ale nie jechałem z pedałem w podłodze.
~Fan subaru
Kombi 2.0 125KM 92kW
jak na silnik 125-konny przy takiej masie pojazdu i stałym napędzie 4x4 to wynik rewelacja, pali mi 10 l gazu na sto w trasie przy prędkościach rzędu 130-140. przy 160-170 pali 12 litrów , meganka z jednym napędem spalała podobnie
~kropi
Kombi 2.5 156KM 115kW
Subaru to pijak niestety - i olejak do tego. Części nie takie znów drogie, porównywalne do innych marek japońskich, o ile omijamy ASO to koszt utrzymania nie powinien nas zabić.
~S.D.
Kombi 2.0 125KM 92kW
nie jest źle,kto chce mieć 2.0l,napęd4x4,a do tego duże kombi musi się liczyć ze zużyciem w mieście 10-12l/100km,trasa do 120km/h 7l/100km,trasa z prędkością 160km/h 10l/100km,
~Marcin
Kombi 2.5 156KM 115kW
No tutaj nie jest różowo. Bokser lubi pić benzynkę. Części droższe niż u konkurencji, ale za to rzadko się coś psuje.
~polskivip
Kombi 2.0 125KM 92kW
tego auta nie kupuje się aby paliło 5 litrów. Napęd na 4 koła kosztuje, lubisz cisnąc to 12 litrów to standard.
~AG
Kombi 2.5 156KM 115kW
pieta Achillesa Subaru. Ceny czesci w normie. Powala niestety wysokie zuzycie paliwa. Dla oszczednych pozostaje instalacja gazowa
Subaru Legacy III Kombi