Lista ocen Subaru Legacy III Kombi (15) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~FifaRafa
Kombi 2.0 125KM 92kW
Zadbane egzemplarze nie powinny mieć jakichkolwiek ale mój nie był zadbany. Strzelił wąż chłodnicy, silnik się zagrzał i poszła uszczelka pod głowicą, do tego mimo interwencji ruda szarpała brykę, ABS wariował. Poprzedni właściciel bardzo zaniedbał auto, musiał mieć jakieś przygody z nim.
~Boniek
Kombi 2.5 156KM 115kW
Jedyny mankament to zawieszenie pneumatyczne. Świetna sprawa do puki się nie popsuje bo potem to już spore koszta nowy amorek 2 tysie używka 500 zł. no ale za komfort się płaci.
~janez
Kombi 2.0 125KM 92kW
Nic poważnego się nigdy w tym aucie nie wydarzyło... Regulacji wymaga instalacja LPG i to jedyny element który czasami ma swoje gorsze momenty.
~Fan subaru
Kombi 2.0 125KM 92kW
wysoki koszt części jeśli juz przyjdzie wymienić , kable WN to koszt ponad 200 zł ale za to dobrej jakości BERU a nie najtańszy syf
~aluskicompl
Kombi 2.0 125KM 92kW
WZÓR - SUBARU, ta marka wyznacza jakość w niezawdności, Mam 95.000km i 6 lat - auto nie wykazuje oznak zużycia! ! !
~Artur
Kombi 2.0 125KM 92kW
jak kupiłem wymieniłem rozrząd z pompą wody i tyle ale to nie usterka tylko standardowa sprawa
~Lilu
Kombi 2.0 125KM 92kW
Po pewnym czasie odzywa się sprzęgło, koło dwumasowe w tym aucie to nie był najlepszy pomysł.
~MICHAL
Kombi 2.0 125KM 92kW
PRZEBIEG 207 TYS.KM A AUTO TECHNICZNIE IDEALNE, NIE ZAPOWIADA SIĘ NARAZIE ŻADNA NAPRAWA
~AG
Kombi 2.5 156KM 115kW
Puki co nic sie nie dzieje. Czekam mnie duzy przeglad przy 90tys km i wtedy zobacze
Dziennik kosztów dla Subaru Legacy III Kombi
9,3
10,9
~obserwator
Kombi 2.0 125KM 92kW
zero awarii, nawet od nowości tłumik jest ten sam.
Subaru Legacy III Kombi