Lista ocen Subaru Legacy III Kombi (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kropi
Kombi 2.5 156KM 115kW
Kierowca i pasażer mają luksus, podobnie pasażerowie z tyłu, nawet wysocy - pod warunkiem, że jest ich nie więcej niż dwóch. Trzeci wchodzi trochę na wcisk, naprawdę brakuje tych 10 cm szerokości... Podobnie, gdy dwójka dzieci jedzie w fotelikach, trzecia osoba nie ma tam czego szukać. Dla pięcioosobowej rodziny są lepsze opcje, dla 2+2 - w sam raz.
~chriss1971
Kombi 2.0 125KM 92kW
Mam 180 cm wzrostu i jak wsiadam to kolanami czepiam o kierownicę-to jedyny minus. Miejsca dużo dla pasażera obok kierowcy jak i dla tych co siedzą z tyłu. Kolana nie wybijają brody ;) Duży bagażnik,dwa schowki po bokach w bagażniku. Jest dobrze.
~FifaRafa
Kombi 2.0 125KM 92kW
Kierowca i pasażer na przodzie świetnie, na tyle ciut gorzej, auto nie powala rozstawem osi. Należy jednak wziąć pod uwagę, że jest to także pokłosie napędu 4x4, a on musi zabrać nieco miejsca.
~Marcin
Kombi 2.5 156KM 115kW
Nie jest to krążownik szos, chociaż na brak miejsca nie można narzekać. Niesamowicie wygodne przednie fotele, szczególnie kierowcy z regulacją części lędźwiowej.
~S.D.
Kombi 2.0 125KM 92kW
bardzo dużo miejsca z przodu,z tyłu trzy osoby tylko na krótkich odcinkach ale to się tyczy większości aut w tej klasie, bardzo duży bagażnik o regularnych kształtach,duża ładowność
~Fan subaru
Kombi 2.0 125KM 92kW
jestem zadowolony, po przesiadce z małej ciasnej meganki to tutaj jest jak w autobusie , miejsca mam sporo , bagaż też cały mieszczę , nie narzekam :)
~michal-555
Kombi 2.0 125KM 92kW
Wygodne fotele, dużo przestrzeni dla pasażerów. Pasażer z przodu mógłby mieć więcej miejsca na nogi, ale ogólnie jest dobrze.
~Artur
Kombi 2.0 125KM 92kW
mega przestrzeń, czasami aż dziwnie się pasażerowie obok mnie czują, tylne fotele ciut wyżej niż przód, podniesiony sufit
~janez
Kombi 2.0 125KM 92kW
Ogrom. Bagażnik jest gigantyczny. Spokojnie można pojechać w trasę w pięc osób zabierając gigantyczną ilość bagażu.
~szurpit8
Kombi 2.0 125KM 92kW
Dla kierowcy wzorowo, pasażer z przodu wzorowo. Tył dla 2 osób wzorowo, przy 3 szczupłych - bez problemu.
Subaru Legacy III Kombi