Lista ocen Subaru Legacy III Kombi (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fan subaru
Kombi 2.0 125KM 92kW
kupiłem 14 letnie subaru za 12 tys zł, może i drogo jak za ten rocznik ale naprawdę super utrzymane , zadbany wewnatrz i z zewnątrz, w tej cenie mam klime automatyczną , napęd 4x4 , elektryka szyb i lusterek , inst. gazową stag 300 , może osiągi są gorsze niż w 150konnym renault , ale za to czekam na zimę i śnieżek , będzie zabawa :)
~FifaRafa
Kombi 2.0 125KM 92kW
Myślałem nad 4/5 z uwagi na niedogodności w ergonomii typu średnie fotele, beznadziejne audio i inne takie. Ale z drugiej strony, trwałe auto za max. 10 tysięcy z takim silnikiem, napędem, właściwościami jezdnymi, którego koszta utrzymania nadal są do zaakceptowania dla przeciętnego Kowalskiego, to musi być 5/5.
~kropi
Kombi 2.5 156KM 115kW
Auta czteronapędowe są z zasady droższe od \"osiek\" i to trzeba doliczyć do rachunku. Za kilkunastoletnie Subaru można by kupić o kilka lat młodszego opla czy peugeota, jednak pamiętajmy, że cena nowego Legacka to obecnie sporo ponad 120 tysięcy. Cieszy solidność wykonania, więc wizyty w warsztacie nie powinny być za częste.
~aluskicompl
Kombi 2.0 125KM 92kW
za niedużą kasę otrzymujesz 4x4, z zawieszeniem i silnikiem, któremu NIC nie można zarzucić. Jestem tą marką zafascynowany. Zmieniam auto średno co rok miałem już Mondeo, Primerę, M626, Carismę, Vectrę, Astrę, Audi. BMW i wiele innych To jest moje pierwsze SUBARU i żałuję, że opiero teraz! Następne też będzie SUBARU!!
~chriss1971
Kombi 2.0 125KM 92kW
Auto z 1999 roku sprowadzone z Holandii, zadbane z klimką , 4AWD, 2 poduszki, radyjko na pilota z mp3, za 12k z opłatami. Jeśli ktoś stawia na bezpieczeństwo i jakość a nie na szpan dla pozerów to polecam z czystym sumieniem.
~szurpit8
Kombi 2.0 125KM 92kW
Wzorowo! Jest to starszy model w rozsądnych pieniądzach można kupić na prawdę auto w super stanie. Nie da się w podobnej kwocie znaleźć "dobrego niemca" da się ale bał bym się do niego wsiadać ;)
~MICHAL
Kombi 2.0 125KM 92kW
WARTY TEJ CENY SZCZEGÓLNIE ŻE MAMY W AUCIE NAJLEPSZY NAPĘD 4X4 NA SWIECIE I DLATEGO WLASNIE NAPĘDU KUPUJE SIE TO NIEZAWODNE AUTO SUBARU LEGACY. NAPRAWDĘ WARTO CHOĆ AUTO Z WYGLĄDU PRZECIĘTNE
~janez
Kombi 2.0 125KM 92kW
w tej chwili to auto jest warte naprawdę niewiele. Za to dostajemy samochód, który jak na razie nigdy się nie popsuł a naprzeklądy jeździ tylko po to by wymienić filtry i olej! Bezawaryjność Subaru to nie mit!
~S.D.
Kombi 2.0 125KM 92kW
śmiech na sali,autko kupione w Niemczech od pierwszego właściciela,z książką serwisową,bezwypadkowe wyniosło razem z opłatami celno-rejestracyjnymi ok.15000zł
~Artur
Kombi 2.0 125KM 92kW
zapłaciłem 8,5 tyś :D nikt nie wierzy że tak mało a jaki duży wygodny szybki wyposażony i charakterny samochód
Subaru Legacy III Kombi