Lista ocen Subaru Legacy III Kombi (18) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~janez
Kombi 2.0 125KM 92kW
Trudno napisac coś więcej. Nie ma lepszego układu jezdnego w żadnym innym samochodzie osobowym. To trzeba przeżyć, szczególnie na górskiej, zaśnieżonej i krętej drodze, by zrozumieć. Przesiadka do przednionapędówki jest autentycznym szokiem. Wydaje się wtedy,z ę każdy zakręt przechodzimy ryzykownie, na granicy przyczepności. W Subaru aż za łatwo jest przecholować. Ten samochód sprawia wrażenie i prowadzi się jakby nic nie było w stanie go...
~chriss1971
Kombi 2.0 125KM 92kW
Bez komentarza, bo i po co. To Subaru z napędem na cztery łapy... Jest to moje pierwsze auto z napędem na 4 koła. Powiem tak :-życie dzieli się na czas kiedy jeździło się z napędem tylko na jedną oś i na czas kiedy jeździ się z napędem na dwie osie. Bezpieczniej, lepiej, komfortowo. Jeśli mam wydać parę złotych na paliwo więcej (choć niekoniecznie) i żyć-to tak robię bo życie jest bezcenne i tego warte. Hmm, czyli jednak nie udało się bez...
~kropi
Kombi 2.5 156KM 115kW
Zawieszenie pneumatyczne z regulowaną wysokością to miód na... tyłek kierowcy zmagającego się z polskimi asfaltami. Kolejny pojazd spod znaku Subaru, który jednakowo dobrze radzi sobie z górskimi serpentynami, autostradą i polną drogą. Typowa zimowa \"breja\" to żywioł tego auta, trzeba tylko pamiętać, że hamulce działają tak jak w każdym normalnym samochodzie.
~FifaRafa
Kombi 2.0 125KM 92kW
Cudne, stałe 4x4. Zero cudowania, zero udziwnień. Zimą to my jesteśmy Sprite, inni są pragnieniem. Wielka zaleta Legacy ale każdy minimalnie zainteresowany tym autem o tym wie. Długie kombi ale niesamowicie trzyma się drogi, łyka zakręty jak młody pelikan. Ponadto zawieszenie jest doprawdy pancerne. Czyli same superlatywy.
~szurpit8
Kombi 2.0 125KM 92kW
Subaru - nie da się nic dodać. Na mokrej nawierzchni, koleiny z wodą, śnieg, zakręty, prowadzi się jak po sznurku. Trzeba się nauczyć i mu nie odpuszczać jak się poczuję, że zaczyna mocniej ingerować w napęd tylko dać mu pracować a wyjedzie się z każdego zakrętu. Oczywiście z rozsądkiem ! nie jest to auto idiotoodporne ;)
~Marcin
Kombi 2.5 156KM 115kW
Nie wierzyłem dopóki sam nie spróbowałem. Jeszcze nie miałem okazji jeździć po śniegu, ale już jazda w deszczu mnie urzekła. Samochód zdaje się być przyklejony do drogi, co pozwala na dużo szybsze pokonywanie zakrętów. Także na starcie Legacy nie jest mistrzem, ale w trasie trudno dogonić Subaru.
~polskivip
Kombi 2.0 125KM 92kW
Trudno sobie wyobrazić lepszy uklad jezdny. PRZYKLEJONY do kazdej nawierzchni i zawsze. ale na oponach niema co oszczędzać. wchodzisz na maxa w ostry zakręt i myślisz: dlaczego tak wolno, subarynka chce szybciej.... namocniejsza strona legacka
~Fan subaru
Kombi 2.0 125KM 92kW
w porównaniu do meganki to może i auto wolniejsze ale za to trzyma się w zakrętach jak mało który, nawet na mokrej nawierzchni czuć pewność w prowadzeniu na zakrętach , meganką bym nie wchodził w zakręty tak szybko jak tym gackiem
~S.D.
Kombi 2.0 125KM 92kW
nic dodać nic ująć,z tego słynie Subaru, stały napęd na cztery koła bez ingerencji elektroniki,świetna trakcja oraz pewne zachowanie w zakrętach
~Artur
Kombi 2.0 125KM 92kW
jeździ doskonale , nie jest to impreza ale mimo gabarytów pozytywnie zaskakuje w każdych warunkach a zimą rządzi
Subaru Legacy III Kombi