Lista ocen Subaru Legacy IV Sedan (48) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stuttgarter
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Siedzi się nisko, wsiada się gorzej jak do innych aut klasy średniej. Mało miejsca na szerokość. Jednak jak już usiądę to w sumie niczego mi nie brakuje. Przy 188 cm wzrostu mam jeszcze dużo miejsca nad głową, i fotel ma jeszcze jakieś 5-6cm rezerwy do tyłu. Do tyłu wsiada się jeszcze gorzej. Przy fotelu kierowcy ustawionemu dla mnie, miejsca wystarczy na kogoś o wzroście ok 175. Jednak to linia dachu ogranicza przestrzeń. Jak już jednak ktoś...
~Pkoz
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Jak na gabaryty auta uważam, że jest git. Jest to autko raczej liczone na 4 osoby. Zarówno pod względem miejsca w kabinie jak i w bagażniku. Wyjazd w alpy 4 osoby, w kanale 4 pary nart, walizki i buty w bagażniku i daliśmy radę, bez utraty komfortu jazdy (trasa w jedną stronę 1400 km robiona na raz). Ostatnio miałem przyjemność jechać nową BMW serii 5 uważam że miejsca wcale nie miała tak drastycznie więcej (jako pasażer z tyłu ocierałem...
~bel
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Chyba nie jest w swojej klasie mistrzem ale cała reszta rekompensuje to z nawiązką, co z tego że np mondeo ma większy bagażnik, kogo to obchodzi przy takiej trakcji i silniku a najważniejsze rzeczy (wózek dla dziecka itp. zawsze zmieszczę)nawet jakby w ogóle nie miał bagażniką wolałbym legacy niż np mondeo...
~Jacek z Torunia
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Osobiście jestem bardzo zaskoczony ilością miejsca w środku. Jako że nie jestem mały 194 cm wzrostu i 115 kg wagi moją największą obawą przed zakupem byłą wątpliwość czy zmieszcze się za kółkiem .. okazało się że miejsca jest w sam raz .. chociaż wyźsi kierowcy mogą mieć problem.
~Jacek
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Dramat jest natomiast jeśli chodzi o zajęcie pozycji przez wysokiego kierowcę (jak ja) powyżej 1,90 m jest problem z nogami .. szczególnie w przypadku jazdy na długich trasach. Ale to już chyba taki urok wszystkich japońskich aut.
~ALK
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Jak na tej klasy auto nie ma szału, w Octavce więcej przestrzeni. Samochód natomiast jest typowo nastawiony pod kierowcę - przyrządy skierowane, świetna pozycja za kierownicą, bezpośredniość reakcji.
~piskor
Sedan 2.0 i 16V 165KM 121kW
Auto jest duze w srodku. W luksusie mozna podrozowac tym autem w 4 osoby. Tylna kanapa jest profilowana wiec trzecia osoba nie ma super wygodnie, chociaz miejsca na nogi nie zabraknie
~3sparrow
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Przednie siedzenia dopasujesz jak chcesz, Ale jak już dopasujesz i nie jesteś niski to dzieci w fotelikach z tyłu kopią nogami w twój fotel.
~Sebastian
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Z przodu duzo miejsca. Z tylu niestety wysoko poprowadzona podloga. Ja dla mie ok,poniewaz w 99% jezdzilem sam
~waski
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
z przodu jest ok z tylu nie dla koszykarza, zobaczymy po pierwszych wakacjach z dzieciakami ale powinno byc ok
Subaru Legacy IV Sedan