Lista ocen Subaru Legacy V Sedan (8) - Całokształt

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patryk
Sedan 2.5 GT 265KM 195kW
Świetne auto w swojej klasie. O wiele ciekawsza opcja niż niemiecka konkurencja z tych samych roczników. Auto bardzo szybkie, przestronne, niesamowicie dobrze się prowadzące. Z świetnym napędem i genialnie rozłożoną masą. W jeździe na codzień może być nieco uciążliwe, głównie z uwagi na słabe wyciszenie, bardzo sportowo zestrojone (mówiąc bez owijania - strasznie twarde) zawieszenie, oraz wysokie spalanie.
~Wojtek
Sedan 2.0 D 150KM 110kW
Polecam bardzo Subaru Diesel, poprawiony silnik (chyba po 2011 roku) lub po wymianie na akcji serwisowej w ASO. Silnik rewelacja, mało pali, ładnie brzmi, dynamiczny, do tego boxer. Zawieszenie super, przestrzeń dla pasażerów również. Z minusów drogi serwis (części), słaba blacha oraz wyciszenie.
~Darek
Sedan 2.0 D 150KM 110kW
Legacy V w wersji COMFORT ze "wszystkim" :), Trudno znaleźć słabą stronę oprócz silnika (wg mnie słabo rozwiązana konstrukcyjnie dlatego może być awaryjny). Jeśli ktoś wymienił silnik w ASO na nowy to ma już samochód POZBAWIONY WADY i robi się z tego rewelacyjne auto
~Leszek
Sedan 2.5 GT 265KM 195kW
Od chwili zakupu do obecnej ,a minęło już dwa lata jestem bardzo zadowolony z zakupu i użytkowania tego samochodu. Gdy jadę to banan nadal nie znika z twarzy, aż żona ma ubaw z tego.
~Artur
Sedan 2.0 D 150KM 110kW
Jest OK, napęd i silnik, według mnie, super. Kilka mankamentów by się znalazło, szczególnie po porównianiu z konkurencą (choć ta też nie jest bez wad :))
~Arek
Sedan 2.5 i 167KM 123kW
Moje pierwsze Subaru, jestem pozytywnie zaskoczony tym autem... Myślę że nie ostatnie Subaru w moim życiu...
~Mateusz
Sedan 2.0 D 150KM 110kW
Super silnik, napęd oraz zawieszenie. Średnie wyciszenie.
~gk5
Sedan 2.5 i 167KM 123kW
Super samochód. POLECAM WSZYSTKIM NIEZDECYDOWANYM.
Subaru Legacy V Sedan