Lista ocen Subaru Leone III Hatchback (11) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cris
Hatchback 1.8 Turbo 4WD 136KM 100kW
Ja jeżdze na skrzyni manualnej 5-biegowej z możliwością odłączania tylniego napędu. Niestety jest ona bez reduktora :(, ale może z czasem się dorobie? Tym którzy chcą sobie kupić takie auto to doradzam kupno auta z reduktorem - dobra rzecz. No i moja blokuje się na parkingu przy mocnym skręcaniu (przedni i tylni napęd jest spięty prawie na sztywno). Posumowując jej praca przy normalnej eksploatacji jest bardzo dobra, biegi wchodzą...
~szczesliwy@o2.pl
Hatchback 1.8 4WD 120KM 88kW
taka sobie, w sumie jak dla mniej zbyt długi drążek i za długo zmieniam biegi ;(. Ale - UWAGA - ma tzw. HillHolder. Panie! to coś dla Was, pod górkę nie trzeba ruszać trzymając ręczny - Leone sam to za nas robi ;-)
~Marian maniana@poczta.neostrada.pl
Hatchback 1.8 4WD 90KM 66kW
Nie wiem czy tylko tak jest u mnie ale cos chaczy przy 2 i 3 biegu. Moze poprzedni wlasciciel jakis rzeznik czy cos.. :-)
~maniana@poczta.neostrada.pl
Hatchback 1.8 4WD 90KM 66kW
Mój leonek jest w automacie. Nie szarpie troche za wczesnie jak na moj gust biegi zmienia. Ale w korku marzenie kazdego kierowcy ;-)
~fotos59@wp.pl Lukasz
Hatchback 1.8 Turbo 4WD 136KM 100kW
ach te przelozenia:P nie jeden na swiatlach z tylu zostanie:D krotkie niczym sportowe uwielbiam ta skrzynie
~wojtas
Hatchback 1.8 4WD 90KM 66kW
Czasem coś nieregularnie "chrumka". Już z tym walczyłem i nic.
~titosw@wp.pl
Hatchback 1.8 4WD 90KM 66kW
Krótkie, prawie sportowe przełożenia;do 100 w 8s.!
~tag7@wp.pl
Hatchback 1.6 74KM 54kW
dobrze dobrane przełożenia, żadnych kłopotów
~dymitrowski@op.pl
Hatchback 1.8 4WD 120KM 88kW