Lista ocen Subaru Levorg Kombi (16) - Ergonomia

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xemir
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Zacznę od wad: kierownica jest nieco przeładowana przyciskami. Kilka można by wyrzucić. Panel LCD jest odrobinę za nisko, a system który się tam znajduje pozostawia do życzenia, głównie ze względu na wolne działanie oraz stare mapy. Nie mniej jednak, jest użyteczny i posiada MirrorLink (którego nie udało mi się jeszcze z sukcesem użyć na Samsunku S5 mini i A5). Jest trochę przycisków wyłączających niektóre systemy, z który pewnie nigdy nie...
~nowynowy
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Jeden z podstawowych powodów dlaczego zdecydowałem się na zakup to ergonomia wewnątrz auta. Co prawda może brakuje kilku małych schowków (np. bezsensowna zaślepka zamiast schowka na drobne przy lewym kolanie kierowcy albo brak schowka zamykanego na klucz) ale ergonomia dla kierowcy i pasażerów jest bardzo dobra. PLUSY: - wszystko pod ręką - nieprzeładowana bajerami deska rozdzielcza - konsola środkowa z mądrze rozplanowanymi półeczkami/...
~stalot
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Trzeba się przyzwyczaić trochę, bo to Subaru, więc trochę inna filozofia. Dodatkowy środkowy panel z wyświetlaczem ciśnienia turbiny, siły nacisku na pedał gazu czy temperaturą silnika to to co ''tygryski'' lubią najbardziej. No i po włączeniu przyciskiem silnika pełen obrót zegarów to jest to (2 pełne taarcze, a nie żadne przedziwne wyświetlacze rodem z Francuskich wynalazków). Wiem, wiem, niby głupie rzeczy, a jakże mogą...
~Staszek
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Perfekcyjna z jednym ale. Podglaszanie radia i zmiana programów jest pod jednym przyciskiem pracującym w czterech kierunkach. Czasami zamiast podglosnic - zmieniam stacje. Stacje w radio raz mi sie same zresetowały i musiałem jeszcze raz programować radio. Panel dotykowy nie działa w rękawiczkach.
~kw
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Wszystko pod ręką, choć sam design i niektóre elementy wnętrza naprawdę wyglądają jakby ktoś je z traktora przeniósł (a już cykający niczym starodawny bezpiecznik, system automatycznego włączania świateł przebija wszystko).
~r.
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Niewielkie schowki, niewiele miejsca jak na auto tej wielkości, malutki bagażnik - jak się porówna z konkurentami. Wszystko działa, intuicyjność jest ok, ale też nijak się ma do auto z grupy VAG.
~cinor
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Fotele ok. Strasznie irytuje wciąż przeduwający się w tył podłokietnik. Plus za regulowane pochylenie tylnej kanapy. Brakuje uchwytu na napoje wysuwanego z deski.
~Grzesiek
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Wszystko ok, nic mnie w tj kwestii nie denerwuje. W roli samochodu rodzinnego sprawdza się równie dobrze jak moi poprzednicy: Passat B8, Hyundai i40, Laguna 3 (wszytko w kombi)
~Maciek
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Trzeba się trochę przyzwyczaić. Samochód ma wiele systemów i kilka wyświetlaczy informujących o działaniu systemów. Trzeba trochę przećwiczyć na początku, żeby się w pełni zapoznać.
Dziennik kosztów dla Subaru Levorg Kombi
11,1
~nowynowy
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Dalej jestem zadowolony. Wygodny fotel w wersji z elektryczną regulacją, czytelna deska rozdzielcza, wszystkie przełączniki pod ręką, brak zbędnych bajerów.
Subaru Levorg Kombi