Lista ocen Subaru Levorg Kombi (16) - Widoczność

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xemir
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Nie wiem, czy pośród obecnie sprzedawanych samochodów w tej klasie, znajdziemy samochód, który posiada lepszą widoczność w każdym kierunku. Jest co prawda delikatny martwy punkt, którego nie miałem w W210, ale elektronika rozwiązuje problem. Wersja którą posiadam na system Eye-sight, który w pewien sposób ogranicza pole widzenia, ale nie jest bardzo uciążliwe. Po komentarzach spodziewałem się większych problemów. Widoczność oceniam na 5.
~Maciek
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Dzięki obniżonemu środkowi ciężkości auta siedzi się w nim stosunkowo wysoko, mając b. dobrą widoczność dookoła pojazdu. Silnik przy normalnych prędkościach jest niezwykle cichy i nie czuje się prędkości z jaką się porusza. Fotele są dobrze wyprofilowane a ilość miejsca na tylnym siedzeniu jest wystarczająca. Auto ma możliwość regulacji kąta pochylenia tylnych oparć.
~cinor
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Duży plus za duże lusterka. Kamera cofania z funkcją ostrzegania o pojeździe nadjeżdżającym z boku - świetny gadżet. Przez tylną szybę niewiele zobaczymy, ale jeśli jest kamera nie przeszkadza to tak bardzo. Grube słupki delikatnie ograniczają widoczność.
~Staszek
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Kamera cofania - fatalny wynalazek. Niegdyś nie można jej ufać zwłaszcza jeśli chodzi o boki auta. Niestety nie ma czujników co fania - to największa wada jaka znalazłem w tym aucie.
~stalot
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Mam 190 cm i... jest pod tym względem naprawdę ok. To chyba dlatego że siedzienia są zamocowane dość wysoko, ale mi to po prawie 6ciu latach użytkowania S-Maxa wcale nie przeszkadza.
~nowynowy
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Bez zastrzeżeń. System I-sight, w szczególności asystent pasa i ostrzeżenie o ostro hamującym poejździe przed nami -- fajna sprawa.
~r.
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Ani dobrze, ani źle. Szyby dość małe, przednia mocno pochylona, ale też tragedii nie ma.
~bjj
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
super widocznosc do przodu. troche lepsza do tylu by sie przydala ale jet dobra kamerka.
~Jaroslaw
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
lepsze widocznosc do tylu by sie przydala, ale jest bardzo dobra kamerka.
~kowal
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
wszystko na miejscu a że gdzie indziej niż normalnie -kwestia przyzwyczajenia
Subaru Levorg Kombi