Lista ocen Subaru Levorg (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~stalot
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Trochę takie pytanie filozoficzne: do czego porównać to auto, bo wbrew temu co się sądzi to nie ma zbyt wiele konkurencji. W Belgii samochód celuje w BMW 3 xdrive, Mereceda C 4matic i Audi A4 quatro. Jest od nich 20-30% jak nie więcej tańszy. Czy jest premium? Raczej czymś pośrednim, bo premium ma napęd, silnik, wykończenie, niezawodność. Materiały to nie Audi ani Mercedes, ale BMW 3 nie jest pod tym względem dużo lepsze. Mazdzie do spasowania...
~nowynowy
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Porównując do oferty konkurencji w przedziale 120000-140000 pln uważam, że stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry, bo: - auto jest bardzo solidnie spasowane (nic nie trzeszczy) - środek wykonany z bardzo dobrych jakościowo materiałów - wyposażone we wszystko co jest dla mnie niezbędne - super wygodny fotel kierowcy (ale tylko z elektryczną regulacją kąta pochylenia siedziska) - sensowny system I-Sight Dam ocenę dobrą jeśli zejdę ze...
~r.
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Na szczęście można kupić używki za niewielkie pieniądze, ale to dlatego właśnie, że auto nie jest ani wybitnie praktyczne ani dynamiczne ani ekonomiczne ani bardzo niezawodne. W sumie to wymierający, a może raczej wymarły gatunek aut, których nie kupuje się z żadnego z powyższych powodów. Trochę smutne, ale niestety prawdziwe.
~nowynowy
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Tutaj napiszę to co wydaje mi się jest najistotniejsze: Auto kosztowało 128000 pln z pełnym wyposażeniem i w topowej konfiguracji gdzie np Opel Astra wychodził 140000. Do dzisiaj nic się nie zepsuło, nic nie trzeszczy, dalej świetnie wygląda, jeździ lepiej niż na początku. Mój nalepszy zakup do tej pory.
~JANUSZSUBARU
Kombi Facelifting 1.6 170KM 125kW
W tej cenie napewno można mieć większe rodzinne auto, ale jak ktoś szuka jeszcze radości z jazdy to to jest auto dla niego. Ja w 95% jezdze autem sam, reszt 5% to jazda z rodzina i jak jade po krętych drogach to gęba mi się sama cieszy. Na prawde auto prowadzi się kosmicznie,
~xemir
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Za drogi, powinien kosztować tyle co Duster, he he. Chciałbym, żeby palił tyle co moja pierwsza Cytryna AX z silnikiem 1.5D, zapewniając komfort jazdy z E klasy oraz pewność prowadzenia Subaru i jednocześnie kosztował tyle co Duster, ale ... meh. Oceniam na 4.
~maniek
Kombi Facelifting 1.6 170KM 125kW
Jakość wykonania bez zastrzeżeń. Subaru bardzo poprawiło stosowane we wnętrzu materiały i większość plastików jest przyjemnie miękka. Póki co nie ma problemów, nic nie trzeszczy i nie irytuje.
~Marek
Kombi Facelifting 1.6 170KM 125kW
Auta w podobnej konfiguracji kosztują zdecydowanie więcej. Jeśli chce się dodatkowo zyskać taką samą przyjemność z jazdy i codziennego użytkowania to trzeba dorzucić przynajmniej 100tys!
~kw
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Japończyk więc jakość powinna być wysoka, ale już brak czujników parkowania czy słabe zabezpieczenie antykorozyjne (szczególnie podwozia) w tej cenie rażą.
~cinor
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Jest ok. Dealer co prawda nie raczy negocjować cen, ale wyposażenie jak i jakość wykonania jest adekwatna do ceny.