Lista ocen Subaru Levorg (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kw
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Fizyki nie oszukasz... Tak, auto sprawia wrażenie szynobusa, ale to niestety może być bardzo mylące i kosztowne, bo człowiek zaczyna wierzyć że Levorg potrafi obchodzić prawa fizyki. A tak nie jest. Jeździłem najróżniejszymi autami. Przednionapędówki przeważnie progresywnie i przewidywalnie tracą przyczepność w zakręcie. Tylnonapędówki również, ale tutaj człowiek może być zaskoczony skalą uślizgu. Niestety, AWD subaru trzyma super do momentu,...
~xemir
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Tego nie da się opisać słowami, to trzeba poczuć. Nieprawdopodobne trzymanie w zakrętach i pewność prowadzenia bez względu na warunki. 120 km/h w ulewnym deszczu przez kałuże wody nie robią na tym samochodzie absolutnie żadnego wrażenie. Nie jestem typem kierowcy rajdowego, ale ten samochód potrafi obudzić emocje sportowe, nawet w takich zdechlaku jak ja. Jazda po krętych drogach to czysta przyjemność. Nawet sztywne i sprężyste...
~Marek
Kombi Facelifting 1.6 170KM 125kW
Na co dzień trudno zauważyć różnicę jednak wystarczy kilka kropel deszczu albo śniegu, kolejna droga, która na mapie jest już wyremontowana, a faktycznie ciągle jest szutrowa żeby poczuć różnicę. Albo raczej brak różnicy- nie ważne jakie są warunki ciągle mamy 100% przyczepności, sterowności i absolutne poczucie bezpieczeństwa w prowadzeniu.
~nowynowy
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Sam układ jezdny i zachowanie się auta na drodze praktycznie bez zastrzeżeń ale: - twarde zawieszenie sprawia, że przejazdy przez polskie dziury "bolą" samochód i użytkownika - można zapikować przodem w asfalt jeśli przejedzie się za szybko przez spowalniacza - może lekko przestawić tył przy poprzecznych uskokach/ dużych nierównościach
~maniek
Kombi Facelifting 1.6 170KM 125kW
Rewelacyjne trzymanie się drogi, auto w zakrętach jest jak przyklejone do asfaltu. Niski środek ciężkości i napęd na cztery robią swoje. To tak naprawdę główna zaleta tego samochodu, w porównaniu z Fordem Focusem 2016 którym jeździłem wcześniej (a który też prowadzi się nieźle) różnica jest kolosalna.
~Grzesiek
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Układ jezdny tego auta to perfekcja w każdym calu! Jest super neutralny i prowadzi się świetnie. Jeździłem niedawno na moich ulubionych górskich, krętych odcinkach w Kotlinie Kłodzkiej. Gdyby nie uszy, miałbym uśmiech dookoła głowy! P E R F E K C J A!
~Maciek
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Tak doskonale trzymający się drogi samochód to rzadkość. Stały asymetryczny napęd Subaru i systemy wspomagające kierowcę wydają się świetne i dają mu niezwykła pewność prowadzenia auta. Zobaczymy jak będzie się sprawdzał w warunkach zimowych.
~stalot
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Jedzie jak przyklejony. Kązdego dnia do pracy pokonuję dość ostry zakręt . W S-Maxie trzeba było redukować do 60ki i bujał jak na huśtawce, a w Subim spróbowałem przy 100km i nic go nie rusza...
~Staszek
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Zima przede mną wiec napisze pewnie po niej więcej. Świadomość ze jest to 4x4 na razie bezcenna. Ostrzejsze zakręty można robić średnio 20km/h szybciej niż autem z napędem na jedna oś.
~cinor
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
S-AWD nie oddaje nikomu prowadzenia jeśli chodzi o układ napędowy. Wyważenie, przewidywalność, płynność ewentualnej ingerencji napędu jest na najwyższym poziomie i zgrywa się z CVT.