Lista ocen Subaru Levorg (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kw
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Największa (po spalaniu) wada tego samochodu. Po pierwsze, nie wiedzieć czemu, Subaru nie daje opcji nawiewu na samą szybę (chyba, że chcesz ja rozmrozić), a po drugie, jak wybierzesz opcję szyba i nogi, to dalej klima działa w trybie odmrażania / odparowywania i jak dasz 19,5 stopnia to masz chłodnie, a wystarczy przeskoczyć na 20 stopni, by poczuć się jak na słonecznej plaży. Tak naprawdę sterowanie temperaturą działa tylko w trybie nadmuchu...
~stalot
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Byłoby doskonale gdyby nie to że nie ma osbnych nawiewów z tyłu, no ale ja tam siedzieć nie będę;-) A na poważnie to samochód nagrzewa się w środku momentalnie (co przetestowałem przy porannych mrozach przez tydfzień,czego nie można powiedzieć o silniku). W S-Maxie trwało to z 4 razy dużej. Co do wentylacji latem to zobaczymy, ale otwierany dach i dzriurkowana skóra powinny rozwiązać problem. W S-Maxie była szklarnia: pseudoskóra i...
~xemir
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa, działa sprawnie i efektywnie. Nie ma problemu z parowaniem przedniej szyby. Brakuje nawiewów na tylnią kanapę , choć nie słyszałem narzekania ze strony pasażerów. W trybie automatycznym zaczyna od nawiewu na nogi i szybę, co czasem jest dziwne. Wentylację oceniam na 4+
~nowynowy
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Tutaj też nic się nie zmieniło wszystko działa idealnie ALE tak jak inni użytkownicy zauważają między 20 a 21 stopni jest jakaś dziwna przepaść tzn. przy 20 chłodno, a przy 21 grzeje mocno. wtf?
~cinor
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Regulacja temperatury żyje własnym życiem. Między 19.5, a 20C jest przepaść jak między działem mięsnym, a odzieżowym w supermarkecie... Ogrzewanie jest mało wydajne. Klima ok, chłodzi dość szybko.
~r.
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Tutaj to klima działa trochę jak chce, problemy z nawiewami i sterowaniem, szczególnie w trybie auto, który jest bezdennie głupi.
~Piotr
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Nie zauważyłem jakichś problemów, ale brak wentylacji na tylną kanapę sprawia wrażenie dziwacznego rozwiązania
~Staszek
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Bardzo szybko sie nagrzewa, ogrzewanie foteli - super. Nie parują szyby, praktycznie nie ma potrzeby korzystania z nawiewów
~Maciek
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Klimatyzacja dwustrefowa, ALE brak możliwości regulowania nawiewu dla pasażerów tylnych siedzeń. W miejscu nawiewu są wejścia USB.
~sobierw
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
mam wrażenie że czasem robi się duszno i później mocno ochładza, nawet jeśli nie jest ustawione AUTO