Lista ocen Subaru Outback IV Crossover (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Pojechałem do dealera Subaru w Jeleniej Górze i dałem się skusić. Miła profesjonalna obsługa do tego jestem marudą i lubię rabaty... Od słowa do słowa dostałem cenę jaką chciałem :) Kupując Subaru otrzymujesz przede wszystkim samochód, gadżety są dopiero na ostatnim miejscu. Fajnie byłoby gdyby Subaru nie było już tak surowe i nowinki techniczne trafiały do tych aut szybciej niż teraz, Subaru należy do elity aut gdzie liczy się...
~Tomek
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Kupowanie nowego auta to loteria. Możesz kupić przedstawiciela segmentu premium i przeżywać kolejne rozczarowania słabym silnikiem, niewystarczającymi osiągami, wybrakowanym wyposażeniem, niespełnionymi oczekiwaniami lub za te same pieniądze kupić Subaru z topowym wyposażeniem wielkim i mocnym silnikiem, niezawodnego i twardego przyjaciela, który będzie twoim druhem przez wiele lat.
~Edyta
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Auto jako nowe w 2012 r kosztowało ponad 200 000, tyś wnętrze jest komfortowe i bogato wyposażone. Po 5 latach widać drobne mankamenty:, tu i ówdzie porysowany plastik, przybrudzona skóra itp.
~west
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Napiszę tak - za Audi allroad\'a czy volvo xc 70 trzeba zapłacić prawie jeszcze raz tyle. A jakościowo Subaru na pewno nie jest gorsze
~Beny
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Daję \"dobrze\" bo nie rozumiem, dlaczego w PL Outback kosztuje 150k, a na przykład na takiej Litwie o 25kPLN mniej.
~Kali
Jednym słowem dużo taniej niż VOLVO XC 70 czy audi 6 allroad
~Darek
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Nie żałuje wydanych pieniędzy......choć większe rabaty zawsze mile widziane :)
~Marek
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Kupiony na firmę to inaczej rozkładają się koszty. Zawsze mógłby być tańszy.
~lop
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
auto jest wyposażone w standardzie bardzo dobrze, ale cena no cóż
~Torendes
Trzeba się przejechać żeby ocenić ten samochód na 5