Lista ocen Subaru Outback IV Crossover (19) - Widoczność

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nigdy więcej Subaru
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Jak będziecie kupować to tylko z czujnikami parkowania, bez czujników zawsze będzie porysowane. Kupujcie tylko fabryczne bo to co montują w salonach to porażka ! Koszt zakupu z 100 zł a sprzedają za 2500 zł !!! Do tego nie działają prawidłowo i ciągle mam z nimi problemy.
~Mariusz
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Doskonała widoczność. Trochę za jasne szyby jak dla mnie i we wnętrzu podczas upalnych dni w aucie jest jak na patelni. Przyciemniłem tył i temperatura trochę spadła do tego ludziska nie zaglądają.
~Edyta
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Widok dookoła auta jest bardzo dobry, dodatkowo auto posiada kamerę i czujniki cofania. Pomimo, że jest duże nie mam problemów z parkowaniem.
~Kali
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Jak na swoja klasę OK. Da się jechać na autostradzie 180 i nie stracić słuchu (wysokie i kanciaste auto, duże lusterka)
~setty
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Ogromne lusterka zapewniają świetną widoczność do tyłu, do przodu też ok bo siedzi się trochę wyżej jak w normalnej osobówce.
~Kario
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Widoczność do przodu mógłby być lepsza. Trudno wyczuć obrys auta. Do tylu jest kamera.
~Beny
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Nie narzekam na widoczność do tyłu bo ten typ tak musi mieć. Jestem bardzo zadowolony.
~Marek
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Widoczność dobrze. Do tyłu przy parkowaniu niezbędne czujniki. Do przodu trzeba się przyzwyczaić.
~Darek
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Nic dodać nic ująć …po prostu OK… i przez szyby i przez lustra.
Dziennik kosztów dla Subaru Outback IV Crossover
8,1
12,4
13,0
~lop
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
siedzi się wyżej, duże lusterka boczne, widoczność do tyłu dobra
Subaru Outback IV Crossover