Lista ocen Subaru Outback IV Crossover (18) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nigdy więcej Subaru
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Przeciętne , nie wiem tylko dlaczego słychać w środku łańcuch rozrządu i klepanie zaworów. Przy niektórych zakresach obrotów . W Japonii musi być kryzys straszny bo wszędzie w autach na przód dają podwójne szyby razem z odbiciem promieni UV (niebiesko/filetowe barwione) a ty zwykłe ! Może i mają jakieś filtrowanie ale w gorące dni żar przy włączonych nawiewach poprostu wlewa się do środka i ciężko nad tym zapanować. Do tego szyby boczne...
~Tomek
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Auto bardzo dobrze odizolowuje od ulicznego gwaru i hałasu a w połączeniu z niezłym systemem nagłaśniającym wspartym wzmacniaczem, subwooferem i 12 głośnikami tworzy bardzo przyjemną atmosferę.
~Beny
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
No jedynie zaobserwowałem, że podczas dużej ulewy bardzo głośno słychać bębnienie kropek deszczu o karoserię. Ale zaraz się zreflektowałem, że jadę prawie 130 (ach, to 4x4)
~Darek
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Takie jak być powinno……bez zbędnych uciążliwych dźwięków….ale też nie dające zapomnieć …że jednak siedzimy w samochodzie.
~BC
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
ten silnik chodzi tak cicho, że nie ma czego wyciszać. Mimo to wyciszenie jest i do 160 (więcej póki co nie jechałem) poziom hałasu jest ledwie zauważalny.
~Marek
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Inni powinni się uczyć od Subaru jak wygłuszyć samochód na dobrej drodze w tym kierunku jest obecna cytryna C5
~Torendes
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Fabrycznie było cicho, po modyfikacji wydechu jest trochę głośniej ale jest to miły odgłos
~Andrzej
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Na pewno ciszej niż w innych samochodach z silnikiem wysokoprężnym
~Edyta
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Do 130 km/h jest bardzo cicho, powyżej trochę przeszkadza szum wiatru i opon.
~Kario
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
80, czy 180 nie ma różnicy, auto jest fenomenalnie wyciszone.
Subaru Outback IV Crossover