Lista ocen Subaru Outback IV (28) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Tylko SuperB i Mercedes S mają tyle przestrzeni. Niesamowity skok jak na konserwatywne Subaru. Subaru zmieniło wygląd tak, że nie można pomylić tego auta z żadnym innym czy pomylić z poprzednią wersją - tak jak jest to w przypadku VW Golf. Do tego rozkładane tylne fotele! Rewelka.
~Marek
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
W porównaniu z obecną klasą średnią za wyjątkiem Mondeo to miejsca jest dużo. Jestem wysokim kierowcą o wzroście powyżej 190cm i ani ja ani pasarzerowie za mną nie narzekają, że jest ciasno.
~rumek
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
siedzisz blisko kierownicy jak niedowidząca bibliotekarka...bo tak nauczyli cię na kursie jazdy Subaru... dzięki temu 215 cm kolega z tyłu jest zachwycony i rower synka też...
~Nigdy więcej Subaru
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Tu się sprawdzili - nie ma się do czego przyczepić. Bardzo dużo miejsca z przodu i brawo za rozkładane siedzenia z tyłu . Do tego bardzo wygodnie fotele i przód i tył .
~BC
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Aż nadto. Znalazłem w sieci taką porównywarkę wszelkich wymiarów. Okazało się, że Volvo XC90, które rozważałem jest mniejsze :-). Gdybym nie sprawdził nie uwierzyłbym.
~Pavulon
Crossover Facelifting 2.5 i 173KM 127kW
Plusy: -ogrom przestrzeni dla 5 osób na nogi i nad głową, -duży, ustawny bagażnik, -dodatkowa regulacja położenia oparcia tylnej kanapy, Minusy: -brak
~woodstock
Crossover Facelifting 2.0 D 150KM 110kW
Wszyscy którzy wsiadają do auta są pod wrażeniem miejsca - z przodu a tym bardziej z tyłu. Naprawdę dużo miejsce.
~west
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Miejsca jak Mercedesie S albo BMW 7. Rozkładana tylna kanapa, fajny pomysł jak się ma dzieci i jedziemy na narty do Austrii
~Beny
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
189cm i mogę jeździć w kapeuszlu :-) Z tyłu dzieciaki po 185 i też luzik. Do tego można regulować tylne oparcia pasażerów.
Dziennik kosztów dla Subaru Outback IV
8,3
11,3
13,0
~Edyta
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Bardzo obszerne wnętrze. Bez najmniejszego problemu mieści się nasza 4-osobowa rodzina.