Lista ocen Subaru Outback IV (23) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Bez problemowe. Denerwuje tylko jazda nocą jak chcesz zamknąć nawiew i musisz poszukać po omacju zamknięcia - nie jest oświetlony !!! Nawet koreańczycy mają podświetlone ale z jakiegoś powodu Subaru stwierdziło, że ich klienci będą śmigać tylko w dzień. Do tego te prawdziwie plastikowe obudowy wentylalcji wali chinszczyzną ! Ja wstydziłbym się wstawienia takiego badziewia do takiej marki, powinni zrobić akcję serwisową i wymienić tą tandetę....
~Nigdy więcej Subaru
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Masakra !!!! Na kierowcę wali zimne i ciepłe, pasażerowie na tylnych siedzeniach nie mają żadnej wentylacji. Gdy tobie jest za zimno, żeby schłodzić gorące powietrze w lecie pasażer z tyłu gotuje się we własnym pocie ! Ale gdy jest zima i chcesz zrobić cieplej w kabinie to niestety pasażer zawsze ma zimno. Pół biedy jeśli to jest ktoś starszy przykryje się kurtką , kocem jeśli jedziesz w trasę. Ale jeśli taka jak ja z dziećmi --- przygotujcie...
~Piotr
Crossover Facelifting 2.0 D 150KM 110kW
Prócz trybu automatycznego spore możliwości regulacji ręcznej. W zimie szybkość nagrzewania wnętrza mogłaby być lepsza, ale to urok diesla. Zdecydowanie polecam najpierw rozgrzać w trakcie jazdy silnik, a następnie załączyć ogrzewanie wnętrza.
~Tomek
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Duże powierzchnie szyb poprawiają widoczność ale nawet przyciemnione wpuszczają dużo słońca do środka powodując, że auto bardzo się nagrzewa w upalne dni. Klimatyzacja mogłaby być bardziej wydajna.
~Pavulon
Crossover Facelifting 2.5 i 173KM 127kW
Plusy: -działanie całości płynne i efektywne, -łatwa obsługa całego układu, -szybkie grzanie i chłodzenie, -wspomagający chłodzenie szyberach, -nawiew na tył, Minusy: -brak,
~Beny
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Tu jedyne zastrzeżenie: w trybie automatycznym (klima, ogrzewanie) nie można samemu dobrać wylotów powietrza. Gdy gorąco, klima daje ostro w klatę, gdy zima, wszystko leci na nogi.
~Marek
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
W zimie ogrzewanie mogłobybyć bardziej wydajne. Nie to, że jest zimno ale ja mam inne oddzucie komfortu cieplnego. Wentylacjia i klima bez zastrzeżeń.
~Michalino
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Diesel produkuje mniej \"ciepła\" niż benzyna. Duży samochód i wewnątrz nagrzewa się dłużej niż mój poprzedni samochód.
~Darek
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Wszystko chodzi….no może nie trzyma tych parametrów komfortu termicznego idealnie..…ale ja nie kupiłem go po to.
~Edyta
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Automatyczna dwu-strefowa klimatyzacja działa perfekcyjnie, auto bardzo szybko się nagrzewa.