Oceny Subaru Outback IV

Subaru Outback IV - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Silnik (12)

~Kot
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Bardzo dobry samochód w sam raz na nasze drogi i zimy. Bardzo dobry napęd, osiągi oraz zużycie paliwa. Nie ma braków w wyposażeniu jedynie mapa do nawigacji mogłaby być lepsza - jest już nieaktualna (2009r). Problemem jest jakość plastików może nie tyle wygląd co podatność na zarysowania.
~Tomek
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Kupiłem to auto głównie z powodu silnika. Trochę na przekór modzie i trendom. Spora pojemność, brak turbosprężarki czy kompresora może wydawać się dla wielu natchnionych fanów współczesnej motoryzacji przeżytkiem czy reliktem powoli odchodzącym w przeszłość i pewnie mają rację. W 2013 roku wersji 3,6 nie ma już w ofercie Subaru. Ja jednak, za każdym razem kiedy siadam za kierownicą swojego Outbacka utwierdzam się, że zakup tego auta to był...
~Edyta
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
dynamika - jestem kobietą, ale od czasu do czasu lubię przygazować. Zresztą silnik jest tym elementem w moim aucie, o który najczęściej pytają mnie znajomi płci męskiej, których mam okazję przewieźć jako pasażerów, szczególnie wtedy gdy dynamiczniej jadę.
~Cez
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Niedawno objeżdżałem Lexusa GS 350 - wszystko super, ale na naukę proszę do Subaru. To samochód niepozorny, lecz gdy ładujesz 250/h równo z BMW M - za połowę tej kasy z radochy aż skaczesz. W Alpach jeszcze nie zakładałem łańcuchów, a do kościółka z rodzinką grzecznie pojadę. I jeszcze jedno fabrycznie Subaru podaje 0-100 7,5s mój się wkręca 6,2s:).
~BC
~Beny
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Bo pięknie brzmi i chodzi oraz napęd 4x4. Ktoś pisał, że na postoju nierówno pracuje - chodzi o filtr cząstek stałych na wydechu i dopalanie tego świństwa więc tak ma być
~Torendes
~Andrzej
~Boss
~Arkadias
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Ogólnie auto góruje we wszystkich kategoriach nad autami w swojej klasie. Uniwersalne auto na wszystkie drogi.