Ocena kierowcy - Subaru Outback V Crossover Facelifting

JUCON, 5 lat temu
Silnik 2.5i 175KM 129kW
Rok produkcji 2018
Subaru Outback V Crossover Facelifting 2.5i 175KM 129kW 2017-2020 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Subaru Outback ... marzyłem o nim od 2006 roku a gdy dochodziło do zakupu kupowałem inne (Honda Accord dwa razy, Opel Insignia) ...w 2018 spełniłem swoje marzenia ... Od zakupu "zrobiłem" prawie 25 tys. kilometrów większość zrobione w długich trasach w różnych warunkach: autostrady, drogi krajowe, góry, zima, lato. Wrażenia ... bardzo wygodne siedzenia (choć dla wysokich osób siedzisko może być za krótkie), dobre wyciszenie, doskonały napęd 4x4, system audio z subuferem jest klasą samą w sobie :), spalanie zależy jak się go przyciśnie od 5 l do 13,5 jak się jedzie powyżej 160 km/h. Jedyne co mnie czasami uwiera choć rzadko :) brakuje mu czasami trochę mocy 177 km i 235 nm jest ok ale 250 i 350 byłoby super. Każdego dnia jak wsiadam do mojego Outback-a radość w moim sercu jest WIELKA. Szczerze polecam cena versus jakość 6 na 5 mozliwych :)
Jest cichy, elastyczny, mógłby mieć 250 km i 350 nm wtedy byłby to ideał (szkoda, ze nie ma opcji 2,0 XT)
CVT ale zmienia biegi ... 7 wirtualnych przełożeń ... cicho ... szybko ... sprawnie Doskonały aktywny tempomat ... subaru eyesight ... jazda w korkach i na autostradzie przy wlączanym tempomacie ... rewelacja :)
Komfort, dzielność w terenie, śniegu, nierównościach moze służyć jako wzorzec :)
Piękny bo inny ... lubię to, że jest podwyższony :) dzięki temu mam bardzo dobrą widoczność. Wsiadanie i wysiadanie to przyjemność ... szczególnie dla osób w średnim wieku ... 50 lat :)
Bardzo dobra, zarówno przednia jak i boczne szyby zapewniają doskonałą widoczność. Dodatkowo dwie kamery przednia i tylna dają olbrzymi komfort przy parkowaniu.
Multimedia, tempomat, siedzenia, to wzorzec. Łatwość dostępu regulacji, ustawień. Tylne siedzenia fantastyczny patent dla pasażerów na długie trasy, możliwość zmiany ustawień nachylenia tylnej kanapy.
Bardzo wydajna klimatyzacja, regulacja temperatury w dwóch strefach; przód, tył, prawa i lewa strona.
Dużo miejsca, bardzo wygodne fotele z przodu i z tyłu: regulacja nachylenia tylnej kanapy ... dzieci są zachwycone :)
To co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło to wyciszenie samochodu, który ma "niemałą" powierzchnię oporu :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5i 175KM 129kW [l/100km]

8,1