Lista ocen Subaru SVX (19)

~marwi
Coupe 3.3 24V 250KM 184kW
Autko super. Jak ktoś szuka super wyposażenia (praktycznie wszystko wtedy dostępne- od fotochromowych szyb poprzez skóry po trakcję czy tempotronic), mocnego silnika (250 KM i 250 km/g), przyspieszeń (ok.7,5 do setki), komfortu, oryginalnosci- a wszystko za niewielkie relatywnie pieniadze- to specjalnie nic więcej nie znajdzie na rynku (wiem bo szukałem!). Trzeba jednak uważać na regenerowane trupy. Mnie szukanie mało przechodzonego...
~knowak@go2.pl
Coupe 3.3 i 24V 4WD 230KM 169kW
skrzynia biegów !!! - remont generalny 4900,00 jak ktoś nie jest przygotowany to niech kupi sibie Golfa II w dieslu- najtańszy samochód w utrzymaniu tańszy nawet od naszego poczciwego POLONEZA
~isterm@wp.pl
Coupe 3.3 i 24V 4WD 220KM 162kW
Super bezpieczny (4x4, masywna konstrukcja, moc).Mało ekonomiczny (naped 4x4+masa=coś za coś).Bezawaryjny. Opowiadania o wadliwych skrzyniach sprowadzają sie do instrukcji jak prawidłowo używać aut.skrzynie biegów.To jest mój drugi SVX i skrzynie były i są o.k.
~Diatlowski Krk
Coupe 3.3 i 24V 4WD 220KM 162kW
Samochod pod kazdym wzgledem fenomenalny a sensowny gazownik potrafi zdzialac cuda. Przy dobrej instalacji LPG mozna miec wrazenie ,ze auto jezdzi na powietrze. Wazne zeby nie kupic od idioty ktory bawil sie w tak modne upalanie czyli samochod musi byc prosto ze Szwajcarii tylko serwisowane w ASO. Przestrzegam przed samochodami z Polski bo wszystkie ktore tutaj trafily to zlomy albo po powaznych dzwonach albo zamordowane przez polskich druciarzy.
~AWD
Coupe 3.3 24V 250KM 184kW
komfortowo wyposażone auto, wynalazek sprzed kilkunastu lat potrafi jeszcze dziś zadziwić niejednego, znakomicie wyposażony, właściwości trakcyjne po prostu rewelacja. Jeździłem kilkundziesięcioma autami, zarówno starymi jak i nowymi, o bardzo rożnym charakterze i przeznaczeniu- i mam naprawdę porównanie. Za traką ceną nie ma nic lepszego!!!
~Mario
Coupe 3.3 i 24V 4WD 230KM 169kW
SVX-y cierpią z powodu skrzyni biegów, ze względu na napęd na 4 koła automat w czasie podróży z dużymi prędkościami może się przegrzewac, gdyż nie przmyślane jest do końca odprowadzanie ciepła ze skrzyni biegów. Aby zapobiec uszkodzeniu skrzyni, należy częściej zmieniac olej, oraz można założyc chłodnicę skrzyni biegów, nie jest to duży koszt a skrzynia będzie wieczna. Druga sprawa to łożyska kół tylnich, jeżeli ostro eksploatuje sie auto... (Bezawaryjność (poważne usterki))
~znafca
Coupe 3.3 24V 250KM 184kW
rewelacyjne auto dla indywidualisty, a niejednemu audikowi czy beemce (10x droższym) napsuło krwi na autostradzie czy przy ruszaniu spod świateł. trakcja i komfort rewelacja
~adi
Coupe 3.3 i 24V 4WD 230KM 169kW
bardzo mocne autko-złaszcza jeśli wciśnie sie pedał gazu "do końca"-wtedy dobrze mieć napięte mięśnie szyji żeby nie uderzyć potylicą o zagłówek (Silnik)
~karaś
Coupe 3.3 24V 250KM 184kW
Rewelacyjne auto za małe pieniadze, świetnie wyposażone i super jeżdżace. Bardzo wygodne!
~Lotnicy
Coupe 3.3 24V 250KM 184kW
Autko naprawde super dla kogos kto nieżałuje na paliwo