Ocena kierowcy - Subaru Tribeca

szymonj@wp.pl, 7 lat temu
Rok produkcji 2011
Subaru Tribeca 3.6 260KM 191kW 2009-2014 - Oceń swoje auto
jest pozystywnie zasoczony tym autem. myslame ze bedzie to glownie wygodny 2Tonowy kloc, ale to auto dodatkowo daje duza przyjemnosc kierowcy przy dynamicznej jedzie. miejsca w srdku az za duzo, tylna kanapa przesuwana jest genialna.
wystarczajaco mocny do tego auta, cichy, w/g mnie za cichy, moglby byc bardziej wyrazisty dzwiek przy dynamicnzej jezdzie.
tradycyjna 5biegowa hydrauliczna jest lepsza niz 4 biega z forestera ale nadal daleko jej do skrzyc od np ZF robionych dla BMW. Jest troche za wolna i brakuje jej aksamitnej plynnosci. Mam nadzieje ze przynajmiej bedzie trwala.
Zawieszenie jest genialne, jak na tak ciezkie auto praktycznie samochochod nie pochyla sie na zakretach, dobrze wybiera nierownosci, malenki minus za glosnosc. mimo ze nie ma zadnych luzow w/g mnie pracuje za glosno jak na ta klase auta
ponad przecietny, mozna sie doczepic do braku wentylowanych foteli, nie lubie skory.
wszytsko na miejscu i pod reka, nie mam uwag
klimatronik zdecydowanie lepszy niz w foresterze ale nadal nie jest to klima ktorej "niedotyka sie" przez pol roku jak np w zwyczajnym VW. nie mam uwag do wydajnosci, grzeje i chlodzi blyskawicznie.
ponad przecietna,
jak na subaru to doskonale :)
nie ma co sie oszykiwac 6 cylindrow, klasyczny automat, 2Tony, opory powietrza, musi palic
ciezko znalesc rownie dobrego SUVa za te pieniadze, a jesli bedzie szukac ze stalym napedem jaki jest w Tribeca to praktycznie jest bezkonkurencyjna w swoich widelkach cenowych
na teraz czysta eksploatacja oby tak dalej
brak

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.6 260KM 191kW [l/100km]