Lista ocen Subaru XV II Crossover (17) - Ergonomia

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zbychu
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Bagażnik dla czteroosobowej rodziny z psem może być za mały, ale auto seryjnie doposażone w reling można coś dodać na dachu. Na stanowisku kierowcy poczujesz się jak pilot samolotu. Sterowanie z kierownicy wszystkimi systemami, dużo guzików ale wszystko wręcz intuicyjnie uruchamiane, trzy wyświetlacze, dużo możliwości konfiguracji, dobre zgranie ze smartfonem, fajny system audio,. Dla mnie rewelacja. W środku bardzo stylowo, wykończenie i...
~MarPin
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Wszystko w zasięgu ręki. Wszystko działa. Świetnie, że są tradycyjne wświetlacze i pokrętła radia i klimatyzacji. Wszystko fajnie wykończone. I do tego jeszcze prawdziwy ręczny. Słabość - nieco za krótki podłokietnik, mógłby być wysuwany, jak w dawnych Foresterach. Radio ma genialną funkcję zatrzymywania głosu. Możesz zrobić pauzę sam, ale zrobi to też automatycznie system, gdy ktoś do Ciebie zadzwoni. Potem można odtworzyć sobie lub wrócić do...
~Adrian
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Brakuje mi schowka z lewej strony od kierownicy i jakiejś małej wnęki w bagażniku - przyzwyczajenie z wcześniejszych aut. Poza tym wszystko jest tam, gdzie być powinno. Do dwóch osobnych wyświetlaczy trzeba się na początku przyzwyczaić (rozdzielone dane z auta i rozrywki) ale nie zajęło mi to więcej niż kilka dni.
~Gruszek
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Bez zarzutu. Poza twardymi jak granit zagłówkami. Obsługa systemów w samochodzie dosyć intuicyjna porównując np. do nowego Polo. Wyposażenie wersji exclusive kompletne. Po tygodniu nie opanowałem jeszcze wszystkich "bajerów".
~art5525
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Jedna z krawędzi tunelu środkowego uwiera mnie w nogę. Próbuję znaleść optymalną pozycję przestawiając fotel, ale mogło by być tutaj więcej miejsca. Nie rozumiem dla czego fotel kierowcy nie ma kieszeni w oparciu?
~mj
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Fajny duzy ekran plus fizyczne kontrolki spelniaja moje oczekiwanie. Minus za brak czujnikow parkowania, nie wiem dlaczego Subaru ich nie montuje (jesli jest kamera). Moze chodzi o cos z off-road?
~Robert
Crossover 2.0i-S e-BOXER 150KM 110kW
Wszystko jest na swoim miejscu. Większość potrzebnych regulatorów jest tradycyjna nie dotykowa co umożliwia patrzenie na drogę a nie na ekran dotykowy.
~Kiss
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Niespecjalna, jak w Niwie, wszystko porozrzucane bez ładu i składu. Słabiutki system "infotainment", ale to nie było zaskoczeniem już od jazd testowych.
~Robert
Crossover 2.0i-S e-BOXER 150KM 110kW
Kierownica obsługuje większość potrzebnych w czasie jazdy tematów, pozostałe dostępne poprzez przyciski a nie dotykowy tablet.
Dziennik kosztów dla Subaru XV II Crossover
8,2
~Dromek
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Bardzo dobra - świetna jakość wykończenia. Zwłaszcza w porównaniu do pierwszej generacji XV
Subaru XV II Crossover