Lista ocen Subaru XV II Crossover (15) - Karoseria

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adrian
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Porównując do innych japońskich, to nie wiem czy ktoś stoi wyżej. Mam służbową RAV4 i tam lakier wręcz rysuje się od patrzenia, a podwozie w ogóle nie jest zabezpieczone antykorozyjnie. Subaru? Lakier nadal wygląda jak nowy, mimo 3x większego przebiegu, a podwozie nie nosi jakichkolwiek śladów rdzy. Jak na te czasy, prawdziwy wzór.
~MarPin
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Mnie ten samochód po prostu się podoba. Jest zdecydowanie męski, ma ostre linie, ale jednocześnie dobrze w nim prezentują tez kobiety. Wygląda trochę jak samochód przygotowany na Paryż - Dakar.
~Paweł
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Lakier ok, pewnie ekologiczny powiem za kilka lat jak będzie się spisywał, bardzo ładne przetłoczenia,elementy ochronne - wszystko optycznie gra
~Zbychu
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Mnie podoba się bardzo i z tego co słyszę innym również. Wytrzymała, po dużym gradobiciu nie został widoczny ślad.
~Robert
Crossover 2.0i-S e-BOXER 150KM 110kW
Jak na komfortową ilość miejsca dla kierowcy i pasażerów bagażnik mógłby być większy.
~Robert
Crossover 2.0i-S e-BOXER 150KM 110kW
W pierwszej chwili dizajn nie powala ale im dłużej się mu przyglądam tym lepiej wyglada.
~Kiss
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Lakier nędzny. Bagażnik niby taki, jak w starym Forku, ale nieustawny. Generalnie bez szału i dramatu.
~Walerian
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Dobrze rozplanowana kabina, ograniczony bagażnik. Wygląd mi się podoba, ale to kwestia gustu oczywiście,
~Antoni z wawy
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Lakier jest bardzo miękki podatny na zarysowania ,od patrzenia się rysuje .
Dziennik kosztów dla Subaru XV II Crossover
8,2
~Gruszek
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Bez fajerwerków. Mnie się podoba. Fajne przetłoczenia, ciekawy kształt.
Subaru XV II Crossover