Lista ocen Subaru XV II Crossover (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gruszek
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Jedna z najlepszych w klasie. Mam około 185 cm wzrostu i mam wrażenie, że mógłbym siedzieć w cylindrze i jeszcze do sufitu zostałoby mi kilka centymetrów. Bardzo dużo miejsca dla pasażerów z tyłu. Trochę może być kłopot dla pasażerów niskiego wzrostu ok.150 cm podczas wysiadania- będą musieli wyskakiwać-samochód wysoko zawieszony (22 cm prześwitu). Bagażnik trochę mały, ale funkcjonalny.
~Zbychu
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Super przestronne auto, wysocy nie mają problemu ze znalezieniem pozycji, z tyłu bardzo dużo miejsca dodatkowy podłokietnik. Bagażnik mniejszy bo postawiono na komfort pasażerów ale też daje rade, w wersji eboxer może być już jednak za mało miejsca w nim. Nie wiem nie sprawdzałem.
~MarPin
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Nie jest to duży samochód, ale na wszystkich siedzeniach jest tyle miejsca ile trzeba. Rozmiar tego samochodu to idealny kompromis pomiędzy parkowaniem w mieście i jazdą na trasie. Nie polecałbym go duzej rodzinie, ale parom z jednym dzieckiem jak najbardziej.
~Mateusz
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Z przodu miejsca pod dostatkiem nawet dla wysokich . Z tyłu jeszcze lepiej. Nie kojarzę drugiego samochodu który ma mniej niż 4,5m długości i aż tyle miejsca na tylnej kanapie. Bagażnik średniej wielkości- widać że priorytetem przy projektowaniu było miejsce dla pasażerów.
~jaggy
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Dla mnie bardzo dobra, choć oczywiście nie jest to Audi A8. Jednak kabina jest nad wyraz przestronna w porównaniu z autami podobnych rozmiarów ( Focus, Jetta, Astra).
~mj
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Idealny dla rodziny 2 + 2. Troche malo miejsca na wieksze bagaze, ale u nas nie jest to potrzebne. Mniejszcze meble z Ikea wchodzily bez problemu.
~Robert
Crossover 2.0i-S e-BOXER 150KM 110kW
Bardzo dobra przestrzeń dla pasażerów. Kierowca ma imponujący zakres regulacji fotelami kierownicy. Jedyny minus to bagażnik - jest wystarczający i nic więcej.
~Rychu
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Bardzo dużo przestrzeni z przodu i z tyłu. Można wyprostować nogi, a i tak pasażerowie z tyłu będą mieli miejsce.
~Adrian
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Z przodu odpowiednio, z tyłu zadziwiająco dużo. Zdarzyło mi się jechać parę razy jako pasażer z tyłu - jest naprawdę wygodnie.
Dziennik kosztów dla Subaru XV II Crossover
8,2
~Robert
Crossover 2.0i-S e-BOXER 150KM 110kW
Jeśli nie maja dużego bagażu jest bardzo dobrze zarówno z przodu jak i z tylu. Bagażnik nie jest atutem tego samochodu
Subaru XV II Crossover