Lista ocen Subaru XV II Crossover (16) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaggy
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Auto kupiłem nowe poniżej 100 tys.PLN W tym zakresie cenowym nie było nic z napędem na 4 koła i automatyczną skrzynią biegów i zbliżonym wyposażeniem - ( np automatyczna klimatyzacja 2 strefowa). A jakość tego napędu w porównaniu z 'dołączanym' jest nieporównywalna. Daję 5 gwiazdek z czystym sumieniem.
~jfidelk
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Po uwzględnieniu wyposażenia podstawowego okazuje się, że to tak naprawdę dosyć tani samochód - doposażając tak konkurencję (4x4, automat, mnóstwo asystentów) otrzymamy kwoty wyższe niż w przypadku XV. Niestety, cena znajduje odzwierciedlenie w kolejnym punkcie:
~Adrian
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Automat, 4x4, duży prześwit, czyli idealne auto na każde warunki - na miasto, na trasę, w góry, na polne drogi, na ekspresówkę. Śnieżyca w górach to też żadne wyzwanie. Jakie mamy alternatywy? I dlatego wybrałem Subaru. Kolejne zapewne też będzie XV :).
~Robert
Crossover 2.0i-S e-BOXER 150KM 110kW
Samochód nie wydaje się na początku tani w stosunku do konkurencji. Po porównaniu wyposażenia w standardzie sytuacja się zmienia, a uwzględniając napęd jest dobrze
~MarPin
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Jeden z najbardziej niedocenianych samochodów w Polsce. Za 115 tys. złotych jeździłem czymś, co u BMW kosztowałoby pewnie co najmniej 170tys. Absolutnie nie do pobicia.
~Gruszek
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Jak możecie kupić ten samochód w wersji Comfort poniżej 100 tys, to nie ma się nad czym zastanawiać. W tej cenie nic lepszego nie da się kupić
~Robert
Crossover 2.0i-S e-BOXER 150KM 110kW
Porównywałem konkurencje w tym samym wyposażeniu i z reguły było drożej. Stałego napędu na 4 koła nie ma z czym porównać.
~Dromek
Crossover 1.6i 114KM 84kW
DOSKONAŁY, ale tylko dla najtańszej wersji, w standardzie juz z tempomatem aktywnym. BARDZO PRAKTYCZNY w korkach
~Paweł
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Jak dla mnie w punkt. Inni piszą/mówią ,że dają więcej ale jak się to policzy to tego nie wiadać
~art5525
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Chyba Subaru zrobiło samochód, który jest najbardziej urealniony cenowo do wyposażenia
Subaru XV II Crossover