Lista ocen Subaru XV II Crossover (17) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gruszek
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Bardzo szybko nagrzewa się silnik. Jeździłem w temperaturze około 10 stopni Celsjusza i kontrolka temperatury zgasła po ok. 1 km. Brak tradycyjnego wskaźnika temperatury jest taki elektroniczny substytut. Za to jest możliwość wyświetlania temperatury oleju silnikowego. Klimatyzacji nie sprawdzałem, zbyt niska temperatura zewnętrzna.
~Adrian
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Z przodu bardzo dobrze, z tyłu brak nawiewów więc siłą rzeczy będzie gorzej. Ale z tyłu jeździ pies i dotychczas nie narzekał :). Podgrzewane fotele mogłyby mieć 3-stopniową skalę, gdzie poziom 1 mógłby być trochę słabszy od tego, co jest, no ale rzadko korzystam z tej opcji więc nie jest to jakaś wielka wada.
~Zbychu
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Naprawdę wydajna i dobrze działająca clima dwustrefowa. Wystarczy w zupełności, wersja z ogrzewanymi fotelami, nie pozwala zmarznąć, podgrzewane pióra wycieraczek. Jest bardzo dobrze.
~jfidelk
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Szybko chłodzi i grzeje. Można się przyczepić do skuteczności filtra przeciwypyłkowego - we wnętrzu szybko się kurzy
~Robert
Crossover 2.0i-S e-BOXER 150KM 110kW
Nie sprawia żadnych problemów ani w zimie ani w lecie. Podgrzewana kierownica i fotele uzupełniają układ.
~Robert
Crossover 2.0i-S e-BOXER 150KM 110kW
Działa szybko i sprawnie. Polecam podgrzewane fotele bo efekt jest bardzo szybki. Co więcej?
~MarPin
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Świetnie sie spisuje tak w zimie, jak i w lecie. Jak ktoś nie lubi klimatyzacji, to był otwierany dach.
~mj
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Wentylacja i ogrzewanie dziala szybko. Czasami troche swiszczy, ale moge z tym zyc.
~Rychu
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Czytałem, że jest mało wydajna. Kolejna rzecz, którą należy wsadzić między bajki.
Dziennik kosztów dla Subaru XV II Crossover
8,2