Lista ocen Subaru XV II (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gruszek
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Jedna z najlepszych w klasie. Mam około 185 cm wzrostu i mam wrażenie, że mógłbym siedzieć w cylindrze i jeszcze do sufitu zostałoby mi kilka centymetrów. Bardzo dużo miejsca dla pasażerów z tyłu. Trochę może być kłopot dla pasażerów niskiego wzrostu ok.150 cm podczas wysiadania- będą musieli wyskakiwać-samochód wysoko zawieszony (22 cm prześwitu). Bagażnik trochę mały, ale funkcjonalny.
~smatusiak
Crossover Facelifting 1.6i 114KM 84kW
Przestronnie. Dla dwóch osób bardzo, bardzo (tak przeważnie jeżdżę). Po rozłożeniu tylnych oparć można awaryjnie zorganizować nocleg na parkingu dla dwóch niezbyt wysokich osób (płaska podłoga ponad 185 cm). Przy samotnym pdróżowaniu namiot może być zbędny - lepsza odporność na warunki atmosferyczne:).
~Zbychu
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Super przestronne auto, wysocy nie mają problemu ze znalezieniem pozycji, z tyłu bardzo dużo miejsca dodatkowy podłokietnik. Bagażnik mniejszy bo postawiono na komfort pasażerów ale też daje rade, w wersji eboxer może być już jednak za mało miejsca w nim. Nie wiem nie sprawdzałem.
~MarPin
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Nie jest to duży samochód, ale na wszystkich siedzeniach jest tyle miejsca ile trzeba. Rozmiar tego samochodu to idealny kompromis pomiędzy parkowaniem w mieście i jazdą na trasie. Nie polecałbym go duzej rodzinie, ale parom z jednym dzieckiem jak najbardziej.
~Mateusz
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Z przodu miejsca pod dostatkiem nawet dla wysokich . Z tyłu jeszcze lepiej. Nie kojarzę drugiego samochodu który ma mniej niż 4,5m długości i aż tyle miejsca na tylnej kanapie. Bagażnik średniej wielkości- widać że priorytetem przy projektowaniu było miejsce dla pasażerów.
~jaggy
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Dla mnie bardzo dobra, choć oczywiście nie jest to Audi A8. Jednak kabina jest nad wyraz przestronna w porównaniu z autami podobnych rozmiarów ( Focus, Jetta, Astra).
~mj
Crossover 2.0i 150KM 110kW
Idealny dla rodziny 2 + 2. Troche malo miejsca na wieksze bagaze, ale u nas nie jest to potrzebne. Mniejszcze meble z Ikea wchodzily bez problemu.
~Robert
Crossover 2.0i-S e-BOXER 150KM 110kW
Bardzo dobra przestrzeń dla pasażerów. Kierowca ma imponujący zakres regulacji fotelami kierownicy. Jedyny minus to bagażnik - jest wystarczający i nic więcej.
~Rychu
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Bardzo dużo przestrzeni z przodu i z tyłu. Można wyprostować nogi, a i tak pasażerowie z tyłu będą mieli miejsce.
Dziennik kosztów dla Subaru XV II
8,2
~Adrian
Crossover 1.6i 114KM 84kW
Z przodu odpowiednio, z tyłu zadziwiająco dużo. Zdarzyło mi się jechać parę razy jako pasażer z tyłu - jest naprawdę wygodnie.